Jump to content
Dogomania

Nika ma domek!!Zamieszkała w Chodzieży. Nika z zamojskiego schroniska jedzie po nowe życie do hotelu Szafirka.


Recommended Posts

2 godziny temu, mari23 napisał:

Ja również, zdjęcia cudne, modelka pomimo focha prześliczna i słodka :)

Edit:

Zmieniłam i zapłaciłam za promowanie MAXI, nie wiem, czy to widać od razu, czy trzeba poczekać, aż zacznie działać.

https://www.olx.pl/d/oferta/10-miesieczna-sliczna-sunia-do-adopcji-CID103-IDJBWsP.html

Marysiu, ile mam zwrócić??

Link to comment
Share on other sites

Nika ma powodzenie, szkoda, że nie wśród tych odpowiednich domkach, ale również wierzę, że w końcu TEN zadzwoni. Mam wrażenie, że ona kanapę i ogólne życie w domu zna, więc gdzie takie śliczności do budy. 

Wczoraj sunia dostała antybiotyk i lek rozkurczowy, bo widziałam, że boli ją brzuszek, miała luźną kupę, śniadanie tylko delikatnie mlasnęła. Będę obserwować, bo może ma jakąś alergię pokarmową, albo po prostu "coś stanęło jej na żołądku". Tak czy inaczej biega i jest wesoła.

Faktury za psiaki będą po weekendzie. Co prawda odebrałam je, ale dostałam informację, że coś tam jest źle.

IMG_20210430_085550_800x600.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, szafirka napisał:

Nika ma powodzenie, szkoda, że nie wśród tych odpowiednich domkach, ale również wierzę, że w końcu TEN zadzwoni. Mam wrażenie, że ona kanapę i ogólne życie w domu zna, więc gdzie takie śliczności do budy. 

Wczoraj sunia dostała antybiotyk i lek rozkurczowy, bo widziałam, że boli ją brzuszek, miała luźną kupę, śniadanie tylko delikatnie mlasnęła. Będę obserwować, bo może ma jakąś alergię pokarmową, albo po prostu "coś stanęło jej na żołądku". Tak czy inaczej biega i jest wesoła.

Faktury za psiaki będą po weekendzie. Co prawda odebrałam je, ale dostałam informację, że coś tam jest źle.

IMG_20210430_085550_800x600.jpg

Haniu, zadzwonił fajny domek, czekam na ankietę zwrotną...Ale według mnie to jest TO!!! 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2021 o 11:50, Alaskan malamutte napisał:

Marysiu, ile mam zwrócić??

Ależ nic!!!! To dla Niki i oby dało jakiś pozytywny efekt, żeby wątek z "kryminalnego" zamienił się znów w bajkę o pięknej księżniczce - i z bajkowym zakończeniem :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Zgłosił się bardzo dobrze brzmiący domek dla Nikusi z Tarnowskich Gór. 

Proszę o kciuki!!!!

Jeśli intuicja mnie nie myli, to jest szansa, że Nika już w maju zamieszka w swoim domku!!!!

bardzo mocno trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

Ależ nic!!!! To dla Niki i oby dało jakiś pozytywny efekt, żeby watek z "kryminalnego" zamienił się znów w bajkę o pięknej księżniczce - i z bajkowym zakończeniem :)

 

40 minut temu, Ellig napisał:

bardzo mocno trzymam kciuki!

Jak tylko podejmę decyzję, to tutaj napiszę szczegóły. Dziękuję za kciuki!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Gabi kochana, ja o Nikusię mam co najmniej 5 tel dziennie!! Już dzisiaj dwa....tylko mam zawsze jakieś ALE....Może się czepiam.....nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0373

 

Asiu, nie czepiasz się, gdy są wątpliwości, nie można ryzykować.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Np niedomknięcie furki i swobodne spacery poprzedniej suni po okolicy....pan się wygadał...

Widocznie jeszcze nie przyzwyczaili się do zamykania furtki nawet jak był psiak.Kto posiada dom i ma psiaka powinien mieć zakodowane w pamięci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikusia robi furorę na olx...telefony z Belgii, Holandii, Niemiec... Te urywam krótko,....

Wśród tych wszystkich dzwoniących są fajne domki, ale nie dla Niki...niestety państwo nie chcą innych psiaków...

No może jeden zastanawia się nad adopcją Runo albo Rudego, ale nie wiem co z tego wyniknie....

 

Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to CHODZIEŻ!! SZUKAM KOGOŚ DO WIZYTY DLA NIKI!!Nika z zamojskiego schroniska jedzie po nowe życie do hotelu Szafirka.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...