Jump to content
Dogomania

Nika ma domek!!Zamieszkała w Chodzieży. Nika z zamojskiego schroniska jedzie po nowe życie do hotelu Szafirka.


Recommended Posts

35 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Miałam kolejny telefon o Nikusię z tych "awanturujących się"...nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0254

Chyba jedyna metoda to blokowanie numeru awanturnika, żeby już nie dzwonił.
Tylko skąd wiadomo,ze to awanturnik zadzwoni 🤨

 

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak. Poza tym, ludzie nadal traktują psy i koty jak przedmioty, które istnieją tylko po to, aby spełnić ich różnorodne potrzeby. A to, czy się naprawdę nadają na opiekuna żywej, świadomej i inteligentnej istoty, w ogóle nie zaprząta ich umysłów..... 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Miałam kolejny telefon o Nikusię z tych "awanturujących się"...nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0254

A ja miałam właśnie na OLX zapytanie z tych "nie czytających ze zrozumieniem" ;) "witam, piesek Nika aktualna?". Grzecznie odpisałam, że ogłoszenie grzecznościowe i proszę dzwonić pod podany numer. Miałam ochotę dodać, że napisane jest to w treści ogłoszenia, ale darowałam sobie...

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, mari23 napisał:

A ja miałam właśnie na OLX zapytanie z tych "nie czytających ze zrozumieniem" ;) "witam, piesek Nika aktualna?". Grzecznie odpisałam, że ogłoszenie grzecznościowe i proszę dzwonić pod podany numer. Miałam ochotę dodać, że napisane jest to w treści ogłoszenia, ale darowałam sobie...

Telefony o Nikusię są non stop....

Muszę poprosić Hanię o zdjęcia kanapowe, bo kolejny telefon o sunię na podwórko....

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Telefony o Nikusię są non stop....

Muszę poprosić Hanię o zdjęcia kanapowe, bo kolejny telefon o sunię na podwórko....

 

Może dodać w treści ogłoszenia, że sunia nie zostanie wydana jako pies stróżujący na podwórko. Chociaż część doczyta i odpuści.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, mari23 napisał:

Może dodać w treści ogłoszenia, że sunia nie zostanie wydana jako pies stróżujący na podwórko. Chociaż część doczyta i odpuści.

A druga część niestety, ta bardziej bystra, będzie mówiła, że chce psa do domu...

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tola napisał:

Niestety, przy adopcji ładnego szczeniaka jest dużo takich telefonów, których lepiej, jakby nie było:(

Masz rację...

Zadzwoniła pani..ma dwa psy, beagla i owczarka i brakuje jej suni. Pieski maja do dyspozycji podwórko i budy do spania. w zimie garaż i kotłownię, aby nie zamarzły....

Na moją stanowczą odmowę, pani poirytowana stwierdziła, że gdzie nie zadzwoni to wszyscy chcą aby pies był w domu!! No przecież wszystkie psy nie mogą być w domu!! 

Ale przecież pani nie ma żadnego w domu!!! Ma dziecko, królika i kota..wystarczy..psy na podwórko!!!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Masz rację...

Zadzwoniła pani..ma dwa psy, beagla i owczarka i brakuje jej suni. Pieski maja do dyspozycji podwórko i budy do spania. w zimie garaż i kotłownię, aby nie zamarzły....

Na moją stanowczą odmowę, pani poirytowana stwierdziła, że gdzie nie zadzwoni to wszyscy chcą aby pies był w domu!! No przecież wszystkie psy nie mogą być w domu!! 

Ale przecież pani nie ma żadnego w domu!!! Ma dziecko, królika i kota..wystarczy..psy na podwórko!!!

Masakra, dla niektórych pies w domu jest totalną abstrakcją. Takim się nie przetłumaczy, niestety. 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Muszę poprosić Hanię o zdjęcia kanapowe, bo kolejny telefon o sunię na podwórko.

 

To się chyba nigdy nie zmieni 😞 Wciąż ludzie nie dostrzegają w psach istotki czującej, myślącej, kochającej. Smutne, że w XXI wieku wciąż są jeszcze pytania o podwórka 😞

Mam nadzieję, że sunia znajdzie cudowny domek. A podwórko będzie służyło tylko dla szaleństw na świeżym powietrzu, a w domu będzie czekała kanapa lub wygodne legowisko, do wyboru do koloru 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Masz rację...

Zadzwoniła pani..ma dwa psy, beagla i owczarka i brakuje jej suni. Pieski maja do dyspozycji podwórko i budy do spania. w zimie garaż i kotłownię, aby nie zamarzły....

Na moją stanowczą odmowę, pani poirytowana stwierdziła, że gdzie nie zadzwoni to wszyscy chcą aby pies był w domu!! No przecież wszystkie psy nie mogą być w domu!! 

Ale przecież pani nie ma żadnego w domu!!! Ma dziecko, królika i kota..wystarczy..psy na podwórko!!!

Nieraz zastanawiam się po co takim ludziom psy na podwórku skoro nie chcą mieć kontaktu z nimi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Mnóstwo telefonów o Nikusię, z których domku raczej nie będzie....

Dzwonił pan Wojtek z Holandii, Pani Eliza z Niemiec....

Zobaczymy, co przyniesie jutro....

Dobrego dnia i sensownych telefonów, domków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...