Jump to content
Dogomania

Nika ma domek!!Zamieszkała w Chodzieży. Nika z zamojskiego schroniska jedzie po nowe życie do hotelu Szafirka.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Nikusia w drodze nad jezioro. Państwo bardzo ją chwalą, że jest bardzo posłuszna i coraz mądrzejsza . 

20210626_162444.jpg

20210626_162501.jpg

20210626_162435.jpg

 

Dnia 13.06.2021 o 19:29, Alaskan malamutte napisał:

Dostałam zdjęcia i pozdrowienia z domku Nikusi. Nasza księżniczka szaleje nad morzem! Uwielbia biegać po plaży, ale woda niestety beeee

IMG-20210613-WA0007.jpg

IMG-20210613-WA0009.jpg

20210613_191622.jpg

                                 Rozliczony! 39 zl dla Kolii i 39 zl dla Supernowusii Nadziejkowe roznosci  do 20 marca g 24.00.Sercem zapraszamy calem - Zakończone - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

Nikusia ma swoją cudowną rodzinę! Jest tam szczęśliwa, kochana i szanowany, czego dowodem są zdjęcia, filmiki i rozmowy z domkiem! 

Chciałam z całego serca podziękować wszystkim osobom wspierającym Nikusię finansowo  i emocjonalnie, za aktywność na wątku, za rady i wsparcie.  Oj działo się przy jej adopcji!! Ale warto było!! 

                                       Zobacz obraz źródłowy

                                                  

Link to comment
Share on other sites

Bardzo prosiłabym o umieszczenie na 1 stronie pomocy, jaką otrzymał pies od fundacji ZEA - w tym przypadku zakup karmy i pokrycie kosztów weterynaryjnych? Teraz jest czas sprawozdań i jest mi łatwiej, jak takie informacje są na 1 stronie. Prośba dotyczy też pozostałych psów:). 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...