Jump to content
Dogomania

Nika ma domek!!Zamieszkała w Chodzieży. Nika z zamojskiego schroniska jedzie po nowe życie do hotelu Szafirka.


Recommended Posts

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Niestety nie....

Chyba tylko wchodzi w grę TOZ jeszcze Piła jest dość blisko.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział w Chodzieży

ul. Buczkowska 18
64-800 Chodzież
tel. 0-67 282-98-59

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Anula napisał:

Chyba tylko wchodzi w grę TOZ jeszcze Piła jest dość blisko.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział w Chodzieży

ul. Buczkowska 18
64-800 Chodzież
tel. 0-67 282-98-59

Dziękuję Anulko. Odezwała się dziewczyna z Piły i z Chodzieży z OTOZu. Już rozmawiałam z Moniką. Zrobi wizytę. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję Anulko. Odezwała się dziewczyna z Piły i z Chodzieży z OTOZu. Już rozmawiałam z Moniką. Zrobi wizytę. 

No i fajnie.Teraz będę czekać na dobre wieści,złych nie bardzo bym chciała przyjąć.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

Z mojego ogłoszenia Niki na Opole mnóstwo pobrań telefonu i 4 wiadomości, jedna z nich o treści: "dzień dobry" ... serio ;)

Telefonów o Nikusię mam masę!!! Szkoda, że nikt nie pyta o Runo, Rudego, Andzię czy Pongo....Wszyscy dzwoniący, nie ważne czy 30 lat czy 70 lat chcą Nikę.... 

Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to Nika z zamojskiego schroniska jedzie po nowe życie do hotelu Szafirka.
1 godzinę temu, Ellig napisał:

bardzo mocno trzymam kciuki.

 

1 minutę temu, beataczl napisał:

Dołączam,  oby to był ten dobry dom. 

Jak tylko będę miała jakieś wiadomości po wizycie, napiszę. Długo rozmawiałam z p. Moniką, która będzie przeprowadzała wizytę. Pozostaje tylko czekać na jej wynik.

Link to comment
Share on other sites

Państwo mieszkają w zacisznym miejscu, pod lasem na osiedlu domków jednorodzinnych. 

Nika do dyspozycji będzie miała 4 ręce do głaskania i przytulania a w porywach nawet 12!!! Dom, spora działka ponad 3 tys metrów, podzielona na dwie części, szczelnie ogrodzona. z tej drugiej części jest bezpośrednie wyjście do lasu. 

Pan pracuje, pani najczęściej w domu. Jeśli Nika miałaby zostać sama to na ok 2 godz i to sporadycznie. Wyjazdy tylko z psem. 

Mam obiecane zdjęcia i stały kontakt z państwem. 

Mam mnóstwo zdjęć i filmików, poprosiłam przed wizytą adopcyjną. Wizyta tylko potwierdziła moje przeczucia. Państwo z ogromnym sercem do zwierząt i do osób niepełnosprawnych (pani współpracuje z fundacją).

Oczywiście państwo jutro przyjeżdżają po Nikę. Chcą partycypować w kosztach utrzymania Nikusi w hotelu. 

 

  • Like 3
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...