Jump to content
Dogomania

Nika ma domek!!Zamieszkała w Chodzieży. Nika z zamojskiego schroniska jedzie po nowe życie do hotelu Szafirka.


Recommended Posts

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Nie wiem dlaczego, ale banerek Runo nie jest podlinkowany u mnie....

Rzeczywiście, ale ten co ja wkleiłam na stronie jest podlinkowany, możesz Asiu wejśc w ustawienia, sygnatury , kliknąc 2 razy w banerek  ten na górze jak zmieni kolor na niebeski to wpisz w LINK adres wątku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2021 o 12:35, Jo37 napisał:

A tej trzeciej już nie ma?

 

Dnia 12.04.2021 o 12:36, Alaskan malamutte napisał:

Nie wiem.....

Tola pisała że pójdzie do boksów ogólnych jak są NIka i piesek zarezerwowane. Na pewno jest suni ciężko teraz. Dla Niej to sytuacja na gorsze...może Tola jutro podejrzy jak sobie radzi ...

Jutro wyjeżdżają mam nadzieję. Tole czeka stresujący dzień. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, beataczl napisał:

 

Tola pisała że pójdzie do boksów ogólnych jak są NIka i piesek zarezerwowane. Na pewno jest suni ciężko teraz. Dla Niej to sytuacja na gorsze...może Tola jutro podejrzy jak sobie radzi ...

Jutro wyjeżdżają mam nadzieję. Tole czeka stresujący dzień. 

 

 

Tak, to zawsze jest stresujący moment...książeczki, zaświadczenia, sprawdzanie czipów....No i same psiaki...jedne zestresowane, drugie energiczne, koniecznie chcą jechać już, zaraz......

Wierzę, że będzie wszystko w porządku. 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Wzajemnie Eluniu. 

U mnie podwójny stres, sobotnio-niedzielny....W sobotę jedzie Nika, w niedziele Runo...Także dwa dni wyjęte....

Ważne, żeby szczęśliwie dojechały do hotelików, tak stres ogromny. Juz sie troche pogubiłam w tym terminarzu wyjazdów zw schroniska,
Musimy dać radę.♥️

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Ellig napisał:

Ważne, żeby szczęśliwie dojechały do hotelików, tak stres ogromny. Juz sie troche pogubiłam w tym terminarzu wyjazdów zw schroniska,
Musimy dać radę.♥️

Bonusik wyjeżdża jutro. 

Tak Eluś, musimy dać radę. Ja odetchnę, jak już psiaki będą na miejscu...Wszystkie!!!

Także kciuki za kierowców!! W Zamościu pada, jest zimno....Oby aura chociaż troszkę się poprawiła.....

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Bonusik wyjeżdża jutro. 

Tak Eluś, musimy dać radę. Ja odetchnę, jak już psiaki będą na miejscu...Wszystkie!!!

Także kciuki za kierowców!! W Zamościu pada, jest zimno....Oby aura chociaż troszkę się poprawiła.....

Dziękuję bardzo.
Tak odetchnięmy w niedzielę wieczorem.
W Warszawie tez paskudna pogoda od wczoraj, podobno od jutra ma być cieplej i słoneczniej i niech tak będzie.
Kciuki za Kierowców mocno trzymamy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...