Jump to content
Dogomania

Cynka z zamojskiego schroniska też dostała szansę na prawdziwy dom i czułą rodzinę. Cynka straciła dom we Wrocławiu, ale znowu ma rodzinę i koleżankę do towarzystwa:):):) Zamieszkała w Lwówku Śląskim.


Tola

Recommended Posts

Dnia 23.04.2021 o 00:45, Nadziejka napisał:

 

Razem z moja psiapsiolka zapraszamy na kramik dla Cyneczki ❤️❤️❤️

Tolu poslalam z zakonczonego kramu  67 zl 

pieniazki poslalalm  do fundacji: 

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

 

Za zdrowie i domcik sciskam sciskam ogromnie ❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panem - Cynka odrobinę zestresowana, załatwiła się w mieszkaniu, była pobudzona.

Ale jest coraz lepiej, była już na drugim spacerze, zjadła, położyła się  w posłaniu. 

Pytałam o szelki, adresatkę - wszystko zakupione, ma podwójne zabezpieczenie, szelki typu guard ( dobrze, bo Cynka trochę ciągnie).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 Wczoraj Cynka przeżywała zmianę, dwa razy załatwiła się na kanapę, była pobudzona. Dzisiaj rano dzwoniłam do pana, już jest lepiej i w domu i na spacerach. ogonek co prawda dalej schowany, ale mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

Przeżywają te nasze zwierzaki zmiany, one nie wiedzą, że to teraz dopiero rodzina na zawsze.

Ale i dla nas to ciężki czas te pierwsze dni.

Link to comment
Share on other sites

A wydawałoby się, że jak Cynka ma przy sobie człowieka, to już nic więcej jej nie trzeba i jest szczęśliwa. Widocznie przywiązała się do nas bardzo. Jeszcze kilka dni i pewnie zobaczymy zdjęcia wtulonej w Państwa Cynki :)

Za hotel w maju wyszło 180 zł., 40 zł zapłaciłam za szczepienie na choroby zakaźne, co daje kwotę 220 zł. Na koncie Cynki pozostało po Tyci 20 zł, więc do zapłaty wyszło 200 zł.

IMG_20210520_092935_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Haniu za rozliczenie, na 2 stronie uzupełnię wszystko podczas weekendu.

U Cynki lepiej, z czystością również - dzisiaj było rano tylko  popuszczenie, ale bardziej z radości. Młodzi wychodzą z sunią 4 razy dziennie i problem mija. Dostałam filmiki, jak będzie można je pokazać, to poproszę Bogusik o wstawienie.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Dziękuję Haniu za rozliczenie, na 2 stronie uzupełnię wszystko podczas weekendu.

U Cynki lepiej, z czystością również - dzisiaj było rano tylko  popuszczenie, ale bardziej z radości. Młodzi wychodzą z sunią 4 razy dziennie i problem mija. Dostałam filmiki, jak będzie można je pokazać, to poproszę Bogusik o wstawienie.

 

 Do usunięcia - Page 8 - Zakończone - Dogomania
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...