Jump to content
Dogomania

Cynka z zamojskiego schroniska też dostała szansę na prawdziwy dom i czułą rodzinę. Cynka straciła dom we Wrocławiu, ale znowu ma rodzinę i koleżankę do towarzystwa:):):) Zamieszkała w Lwówku Śląskim.


Tola

Recommended Posts

Ponieważ większość zamojskich psów, które były u szafirki,  znalazła nowe domy,  pojawiła się szansa dla  kolejnych  -  stąd mój wyjazd do schroniska;  miałam wybrać 4 niewielkie psy, bo Hania nie przyjmuje tych większych.

Cynka była jedną z pierwszych suczek, która podbiegła do siatki i bardzo prosiła o uwagę.  

Od razu było widać, że w schronisku  jest od niedawna - niepewna, unikająca rezydentek i z wielką nadzieją wpatrzona w ludzi.

 

Na razie nie wiem nic o suni.

Na pewno ma jakieś wspomnienia o dawnej rodzinie, a może jej się to tylko śni?

Nie chciałabym jednak, aby w jej pamięci na zawsze został tylko ten jej boks - zgiełk, dużo psów i wszechobecna, gasnąca nadzieja.

Wybrałam Cynkę,  bo takie buro -  popielate suczki zostają często na długie lata w schronisku - niezauważone, zapomniane.

Bardzo chciałabym dać jej szansę na prawdziwy dom z czułą rodziną.

 

Zapraszamy  obie na wątek, bo wszystkim potrzebni są przyjaciele i ich ciepłe słowa, dobre myśli, sugestie i porady.

Teraz serca dogomaniaków bardzo otworzyły się na psy z zamojskiego schroniska, pomoc uzyskały te w największej potrzebie, a to kosztuje - rozumiem to i doceniam.

Gdyby jednak ktoś chciał i mógł wspomóc Cynkę bazarkiem - obie będziemy bardzo wdzięczne

IMGP2981.JPG

IMGP2985.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

FORMY POMOCY :

Nesiowata  - 20 zł (12.04)  serce-ruchomy-obrazek-0599.gif

malti - 20 zł  (12.04) serce-ruchomy-obrazek-0599.gif

MikAga -  50 zł  (14.04)serce-ruchomy-obrazek-0599.gif

Onaa - 50 zł  (14.04)serce-ruchomy-obrazek-0599.gif

MikAga -  50 zł  (30.04) serce-ruchomy-obrazek-0599.gif

Nadziejka Bazarek - 67 zł (17.05.) serce-ruchomy-obrazek-0599.gif

Poker - 250 zł (spadek  po Tyci)serce-ruchomy-obrazek-0599.gif

Jo37 - 200 zł (spadek po Lucjuszu)serce-ruchomy-obrazek-0599.gif

Razem : 707  zł

 

Wydatki:

230 zł - 140 zł kwiecień + wet 90 (faktura str. 7)

220 zł  180 zł maj + 40 zł  szczepienie na choroby zakaźne (faktura str.9)

Razem: 450 zł

Stan konta 25.05. 2021

707zł - 450 zł = 257 zł

 

Link to comment
Share on other sites

W grudniu 2021 dostaliśmy informację, że  rodzina Cynki chce ją oddać, nie chcą już się sunią opiekować:(.

Poprosiłam o pomoc w zrobieniu nowych ogłoszeń

mari23 - Poznań https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutka-radosna-cyntia-szuka-czlowieka-do-pokochania-na-zawsze-CID103-IDNbsOT.html?bs=olx_pro_listing serce-ruchomy-obrazek-0535.gif

Poker - Wrocław https://www.olx.pl/d/oferta/czika-3-letnia-wesola-energiczna-sunia-czeka-na-swoj-domek-CID103-IDNcaob.html serce-ruchomy-obrazek-0535.gif

Tola  -Warszawa https://www.olx.pl/d/oferta/otwarta-i-rozmerdana-cynka-do-adopcji-CID103-IDNl5jL.html serce-ruchomy-obrazek-0535.gif

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Aldrumka napisał:

Oby jak najszybciej :)

 

30 minut temu, agat21 napisał:

Prześliczne maleństwo :) Zabieraj ją jak najszybciej.. Póki koszmar schroniska nie odcisnął na niej piętna.

 

26 minut temu, Poker napisał:

Bardzo fajna sunia. Wcale nie bura.

 

23 minuty temu, konfirm31 napisał:

Śliczna dziewczynka Cynka :). 

 

20 minut temu, Nesiowata napisał:

Jest śliczna.

 

15 minut temu, Gabi79 napisał:

Cudna sunieczka, uwielbiam takie umaszczenie. 

 

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do Cynki :-))

Witajcie u Cynki, bardzo dziękuję za odwiedziny, sunia na pewno też bardzo się ucieszy. serce-ruchomy-obrazek-0859.gif

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Isiak napisał:

Melduję się u dziewczynki. Śliczne imię! Jest taka znana scraperka o takim nicku :)))

 

21 godzin temu, Nadziejka napisał:

 Piekna iskiereczka Tolu

Niechaj sie wszystko uda

Radosci wielkie weilkie w sercu duszy ze tyle istotek wyjezdza po nowe zycie

 

12 godzin temu, Tyśka) napisał:

Cynka jest prześliczna i dostała bardzo ładne imię :)

 

12 godzin temu, Jo37 napisał:

Witam się u suni.

 

5 godzin temu, Onaa napisał:

Zapisuję się u malutkiej Cyneczki, na jakie konto można coś wpłacić ? Na ZEA z dopiskiem imienia ?

 

4 godziny temu, Jaaga napisał:

Bardzo ucieszyłam się, kiedy zobaczyłam, że własnie ją wybrałaś. Dla mnie to miniaturowa Freyka. Na pewno błyskawicznie znajdzie dobry dom, z taką uroda i do tego checią kontaktu z człowiekiem. 

Witajcie dziewczyny u Cynki, dziękuję za optymistyczne wpisy, już mi lepiej serce-ruchomy-obrazek-0859.gif

Dzisiaj byłam w schronisku, widziałam wszystkie psy, które wyjeżdżają w sobotę i w niedzielę, a Cynki nie widziałam, jest gdzieś zamknięta chyba. 

No pech:(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, limonka80 napisał:

Jaka ona cudna... Parę dni mnie nie było, a tu tyle hitów !!!

Czekam na przyjazd mojej suńki z Ukrainy i nie wiem jeszcze jakie będą koszty, więc stałej nie obiecam, ale wpłacę coś dla Cynki na dobry początek... Na jakie konto?

 

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Piękne, wilczaste umaszczenie. Oby trafiła na tak rewelacyjną rodzinę jak jej powiekszona kopia Freya.

 

54 minuty temu, malti napisał:

Piękna psinka

Miło widzieć kolejne Cioteczki u Cynki, ale się dziewczynka ucieszy serce-ruchomy-obrazek-0859.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...