Jump to content
Dogomania

Cynka z zamojskiego schroniska też dostała szansę na prawdziwy dom i czułą rodzinę. Cynka straciła dom we Wrocławiu, ale znowu ma rodzinę i koleżankę do towarzystwa:):):) Zamieszkała w Lwówku Śląskim.


Tola

Recommended Posts

12 godzin temu, Tola napisał:

Cynka szczęsliwa, młodzi również:).

Pan napisał mi ostatnio, że w nadchodzącym tyg. wybieraj się do weta na ogólny przegląd, żeby niczego nie zaniedbać.

Same dobre wiadomosci, powodzenia Cyneczko 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Cynka z zamojskiego schroniska też dostała szansę na prawdziwy dom i czułą rodzinę, nie może zostać w tym boksie niezauważona. Cynka zamieszkała we Wrocławiu:)

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli Cynce rozpocząć nowe życie  -

dziękuję za odwiedziny na wątku, ciepłe słowa, wsparcie finansowe

i za bycie tutaj z nami do chwili znalezienia domu.

Hani dziękuję za opiekę nad sunią.

serce-ruchomy-obrazek-0331.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam nowe wieści o suni:)

Cynka nadrabia stracony czas  i  uczy się nowych umiejętności - potrafi już się bawić, szukać smaczków w gęstej trawie, siadać, podać łapkę, czekać spokojnie na jedzenie.

Nauczyła się  też miasta - jeździ już windą bez strachu, bo na początku bardzo się bała;  spokojnie też jeździ autem, bo z tym też były problemy.

Nadal dystansuje się od innych psów, boi się ich, ale  pod tym względem też robi postępy.

Mam filmik, poproszę Hanię o wstawienie.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tola napisał:

Mam nowe wieści o suni:)

Cynka nadrabia stracony czas  i  uczy się nowych umiejętności - potrafi już się bawić, szukać smaczków w gęstej trawie, siadać, podać łapkę, czekać spokojnie na jedzenie.

Nauczyła się  też miasta - jeździ już windą bez strachu, bo na początku bardzo się bała;  spokojnie też jeździ autem, bo z tym też były problemy.

Nadal dystansuje się od innych psów, boi się ich, ale  pod tym względem też robi postępy.

Mam filmik, poproszę Hanię o wstawienie.

ʕ •́؈•̀ ₎♥ Tatty Teddy | Teddy pictures, Tatty teddy, Teddy bear images

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Poker napisał:

Świetnie , że sunia robi postępy.

Sowa kiedyś pisała, żeby nie uczyć psa szukania jedzenia w trawie, bo wejdzie mu to w nawyk i kiedyś może zjeść coś szkodliwego.

Dokładnie, zgadzam się z Sową w 100%, to bardzo niebezpieczny nawyk...

 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Poker napisał:

Świetnie , że sunia robi postępy.

Sowa kiedyś pisała, żeby nie uczyć psa szukania jedzenia w trawie, bo wejdzie mu to w nawyk i kiedyś może zjeść coś szkodliwego.

Przekażę młodym.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
6 godzin temu, Tola napisał:

Wczoraj wieczorem dostałam takie zdjęcie Cyneczk z podpisem - wspólne odpoczywanko😊❣️

IMG-20210819-WA0013.jpgWidget span

 

                                                                                              ❤️     ❤️ 

                                     ❤️     ❤️ 

                                                                      ❤️     ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...