Jump to content
Dogomania

Franek ma DS : ) - Już nie smutny batonik z Fenisiowego polecenia, roboczo zwany Uszkiem, podobno nie słyszy : ( Nie chcemy już bólu i samotności


Recommended Posts

Zakupiony przez agat21 la Feniksa i nawet nie otwarty worek karmy "Atopic" i 4 zgrzewki puszek Intestinala i gumowa podkładka - czy przyda się to Franiowi lub Bonuskowi? Czekam, kiedy Basia będzie jechała w kierunku kikou, by darmowym transportem  przekazać to spadkobiercom Fenisia. 

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, mari23 napisał:

Zakupiony przez agat21 la Feniksa i nawet nie otwarty worek karmy "Atopic" i 4 zgrzewki puszek Intestinala i gumowa podkładka - czy przyda się to Franiowi lub Bonuskowi? Czekam, kiedy Basia będzie jechała w kierunku kikou, by darmowym transportem  przekazać to spadkobiercom Fenisia. 

Tę karmę po Fenisiu możesz przecież wykorzystać dla swoich wszystkich podopiecznych, tam jest chudy krolik i groch. Królika moga jeść pieski niemal w kazdym stanie, ew. na ten groszek mozna uważać przy pieskach z problemami przewodu pokarmowego.

:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, mari23 napisał:

Zakupiony przez agat21 la Feniksa i nawet nie otwarty worek karmy "Atopic" i 4 zgrzewki puszek Intestinala i gumowa podkładka - czy przyda się to Franiowi lub Bonuskowi? Czekam, kiedy Basia będzie jechała w kierunku kikou, by darmowym transportem  przekazać to spadkobiercom Fenisia. 

Kochana mari, Bonusik je w tej chwili karmę dla seniorów. Właśnie mu kupiłam cały duży worek. Bardzo Ci dziękuję za to, że pomyślałaś o Bonusiku, ale może jest wśród tych uratowanych psiaków taki, który musi jeść intestinala? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kikou napisał:

Tę karmę po Fenisiu możesz przecież wykorzystać dla swoich wszystkich podopiecznych, tam jest chudy krolik i groch. Królika moga jeść pieski niemal w kazdym stanie, ew. na ten groszek mozna uważać przy pieskach z problemami przewodu pokarmowego.

:)

O właśnie, to doskonały pomysł:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze tylko doprecyzuję w sprawie karmy. To nie tak, że ja nie chcę dobrej karmy dla pieskow. Po prostu u mnie jednak większość piesków ma swoich "stałych sponsorów", a u Marysi są pieski bez regularnego wsparcia w związku z tym wydaje mi się, że dlatego bardziej by się im przydała. :)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Na koncie Frania pojawiły się wpłaty :

04.05.21 - 10.00 - mari23 - maj

04.05.21 - 50.00 -limonka80 - maj

04.05.21 - 50.00 - wiolhelm170 - maj

04.05.21 - 20.00 - gabim - maj

06.05.21 - 30.00 - koja - maj

 

BARDZO DZIĘKUJĘ : ))))))

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kikou napisał:

Franuś dziękuje i pozdrawia 

IMG_20210508_180515.jpg

Kasia nam psa podmieniła. Przecież to nie może być ten smętek ze schron z przekrzywioną łepetynką i klapniętym uszkiem!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.05.2021 o 16:23, Ewa Marta napisał:

Kochana mari, Bonusik je w tej chwili karmę dla seniorów. Właśnie mu kupiłam cały duży worek. Bardzo Ci dziękuję za to, że pomyślałaś o Bonusiku, ale może jest wśród tych uratowanych psiaków taki, który musi jeść intestinala? 

DZIĘKUJĘ !!!!

Intestinal dzisiaj nagle bardzo się przydał, a że przy takiej gromadce nie da się od razu ustalić "KTO?" ( i dlaczego?) to Intestinala dostały wszystkie :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2021 o 20:55, Aska7 napisał:

Kasiu, czy Frania można już ogłaszać ?

Franuś wydaje się być zdrowy, jest grzeczny i bystry, można ogłosić. Tylko Franuś jest zdecydowanie jednak starszy od Bonusika. Teraz jak ich tak obserwuję jest dużo mniej aktywny niz Bonus. Jak pieski biegną szczekać przy bramie, pobiegnie szczeknie dwa razy i woli się gdzieś położyć i wygrzewać. Jest tak mocno 10+. 

IMG_20210511_070913.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2021 o 21:01, elik napisał:

Patrząc na niego trudno uwierzyć w to, że kanapę poznał dopiero u Kasi.

Myślę, że mógł znać kanapę nawet wcześniej, Bonusik nawet nie "spojrzy" na kanape a Franio juz w pierwszy dzień wiedział " do czego "toto" jest.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kikou napisał:

Myślę, że mógł znać kanapę nawet wcześniej, Bonusik nawet nie "spojrzy" na kanape a Franio już w pierwszy dzień wiedział " do czego "toto" jest.

Czyli Bonusikowi szukamy domu z trawką i podwórkiem, a Franusiowi - domu z duuuużą kanapą - żeby obok kochający człowiek mógł siedzieć i głaskać <3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.05.2021 o 07:21, kikou napisał:

Franuś wydaje się być zdrowy, jest grzeczny i bystry, można ogłosić. Tylko Franuś jest zdecydowanie jednak starszy od Bonusika. Teraz jak ich tak obserwuję jest dużo mniej aktywny niz Bonus. Jak pieski biegną szczekać przy bramie, pobiegnie szczeknie dwa razy i woli się gdzieś położyć i wygrzewać. Jest tak mocno 10+. 

IMG_20210511_070913.jpg

                                                   ❤️      ❤️      ❤️     ❤️

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Aska7 napisał:

Nikt nie zagląda do Frania : (

Jak to nikt! ;) Zaglądam często, pocieszę się widokiem Franusiowej gębusi, ale nie piszę...więc tym razem zostawiam pozdrowienia dla cioteczek i głaski dla Franusia <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...