Jump to content
Dogomania

Franek ma DS : ) - Już nie smutny batonik z Fenisiowego polecenia, roboczo zwany Uszkiem, podobno nie słyszy : ( Nie chcemy już bólu i samotności


Recommended Posts

Dnia 17.04.2021 o 20:27, elik napisał:

Ten widok koi moje serce po smutnych wiadomościach dnia dzisiejszego. Bonusiku, już koniec niedoli schroniskowej. Teraz już  będzie tylko lepiej.

To nie Bonus tylko jeszcze Uszko : )

Potwierdzam wpłatę 30.00 zł. dla Franka w dniu 15.04.21 od Agnieszki od elik za kwiecień. Dziękuję : )

 

Link to comment
Share on other sites

A nasz pan Uszko to powinien oskara dostać za smutne minki do zdjęć. 

To jest pieseczek na pewno dojrzalszy niż te 6 lat wpisane w książeczce ale również nie jest bardzo sędziwy - żwawy, bystry i pewny siebie. Nawet aż za bardzo.

Jest miły i cierpliwy ale jak już ma dość jakiś zabiegów to kłapnie zdecydowanie ząbkami na człowieka dlatego czesaliśmy się w kagańczyku. 

W stosunku do piesków, owszem nie inicjuje konfliktów ale zaczepiony przez kolegę tak mocno zareagował że Czesława(zaczepiacza) aż podrzucił.

IMG_20210418_094025.jpg

IMG_20210418_094226.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o uszka to są suche, nie widac żadnego stanu zapalnego, jest na lewym stary strupek, wiec chyba bolało go uszko bo ktoś go ugryzł.

Badania zrobimy na spokojnie w tygodniu ponieważ chłopak tez ma przedni apetyt, nie wykazuje najmniejszych oznak złego samopoczucia.

Futerko jeszcze wymaga pracy ale tej starej skorupki juz nie ma. 

IMG_20210418_101529.jpg

IMG_20210418_102640.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Jesli chodzi o uszka to są suche, nie widac żadnego stanu zapalnego, jest na lewym stary strupek, wiec chyba bolało go uszko bo ktoś go ugryzł.

Badania zrobimy na spokojnie w tygodniu ponieważ chłopak tez ma przedni apetyt, nie wykazuje najmniejszych oznak złego samopoczucia.

Futerko jeszcze wymaga pracy ale tej starej skorupki juz nie ma. 

IMG_20210418_101529.jpg

IMG_20210418_102640.jpg

coeur nounours GIF - Télécharger & Partager sur PHONEKY

   Cudny Tuptunio Cuuuudny   Stokroc Dziekujemy Za Zycie Nowe

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, KrystynaS napisał:

Uszko już inaczej wygląda, to ładny pies a po wyczesaniu no to w ogóle. Dobrze, że nie jest w jakimś dramatycznym stanie. Wydaje się niezbyt duży. Kikou jak minęła mu pierwsza noc u Ciebie? Ciepło, sucho, bezpiecznie, pewnie spał jak zabity

On już w kontenerku odespał schroniskowe zaległości :) ktoś patrząc na dwa zdjęcia - ze schroniska i dzisiejsze mógłby nie uwierzyć, że to ten sam piesek :) takie dobre wieści dają nadzieję na adopcję :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, KrystynaS napisał:

Uszko już inaczej wygląda, to ładny pies a po wyczesaniu no to w ogóle. Dobrze, że nie jest w jakimś dramatycznym stanie. Wydaje się niezbyt duży. Kikou jak minęła mu pierwsza noc u Ciebie? Ciepło, sucho, bezpiecznie, pewnie spał jak zabity

W nocy obaj chłopcy grzecznie spali, oddzielilam ich od stada ponieważ jeszcze ich nie znam dobrze, zajęli sobie po posłanku, nie nasiusiali.

On nie jest taki maleńki, takie dobre kilkanaście kg

Link to comment
Share on other sites

Mój zamojski Gucio też mnie wziął na litość jak w jednej chwili musiałam się zdecydować jakiego pieska ma mi Asia zarezerwować w schronisku, wiedziałam tylko że to ma być spokojna biedna BATONIK.jpg.dea4d7b33f9ccbcf6eecfdc1c493f3b6.jpgparóweczka :).

A potem się okazał takim pociesznym łobuziakiem :). I wcale nie takim małym - wydawało się, że to taki 10 kilowy psiaczek a realu wazy 16kg :D. 

Widzę że i Uszko już czuje się o wiele lepiej.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kikou napisał:

A nasz pan Uszko to powinien oskara dostać za smutne minki do zdjęć. 

Oskara to on dostał, nagrodą był wyjazd co Ciebie, właśnie ją odbiera :) ;)

2 godziny temu, b-b napisał:

 Co za zmiana!

On specjalnie tak w tym schronie siedział bo wiedział,ze wtedy ma większe szanse na wyjście ;)

I cel osiągnął ;) ;) teraz jeszcze domek znajdzie :)

To nie do wiary, jak bardzo opuszczenie schroniska potrafi zmienić psa... Uszko, Gucio, Biała, wszystkie, nawet Feniks, choć w stanie prawie agonalnym - podniósł się i radośnie witał każdy dzień, choć siły go opuszczały i życie z niego "schodziło" jak powietrze z dziurawego balonika...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za kolejne wpłaty. Wszystko jest na pierwszej stronie. Jak tylko się ogarnę to na dniach pouzupełniam szczegółowo z datami wpłaty. 

Chciałam tu wstawić jakiś piękny obrazek z podziękowaniem, ale mi nie wychodzi.

To jeszcze raz zwyczajnie DZIĘKUJĘ : ))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...