Jump to content
Dogomania

Lolek - Bucky mógłby być rootweilerem, gdyby ważył 5 razy więcej. Ma już swoją rodzinę:)


Recommended Posts

6 godzin temu, elik napisał:

Mówiłam już wcześniej, że to piesio zjawiskowy  :)  Rewelacyjny jest. Gdyby był sunią i w wieku około 8 lat, to już stałabym w kolejce adopcynej  do niego  :) 

to prawda, cudny jest! własnie zrobiłam mały przelewik dla niego ;)

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, mari23 napisał:

to prawda, cudny jest! własnie zrobiłam mały przelewik dla niego ;)

 

36 minut temu, elik napisał:

Loluś pięknie Ci podziękuje  :)

Nie tylko Loluś, my z Ellig też bardzo dziękujemy! Jak tylko dojdzie do mnie przelew, zapisze w rozliczeniach:)

Lolek to maly rozrabiaka. Mimo spaceru w południe siły ma dużo. Zajęłam się pracą, ale słyszę w pewnym momencie dziwne odgłosy z pokoju. Wchodzę, a Lolek przeszczęśliwy rozprawia się z moją poduszką:) Zabrałam od razu, stanowczo mówiąc "nie wolno" . Muszę go przypilnować, bo jak będzie niszczył to nawet uroda nie pomoże w adopcji. Niedługo jedziemy do Powsina na dłuuugi spacer aż do zmroku. Może się zmęczy.

 

Chciałam jeszcze napisać, że nasi podopieczni mają wielkie szczęście do dobrych Ludzi:) Loluś dostal 8 zł od Nadziejki:) i 100 zł od Małgosi D., która od dawna wspiera nasze psiaki. Nie wiem jak ona wyczuwa, że przyszedł ten moment, w którym liczymy, kombinujemy jak zebrać całe kwoty... zawsze wtedy znajduję na koncie niespodziankę:)

Bardzo Wam dziękujemy!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ellig napisał:

Marysiu, postaram się napisać jak wstawić sygnaturę/ obrazek/
1. Wchodzisz w swoje ustawienia : USTAWIENIA KONTA
2. Następnie SYGNATURA
3.Dalej klikasz w : Przeciągnij pliki do przesłanie lub wstaw pliki / wybrany obrazek/ sygnatura/ tu wklejasz obrazek podlinkowany . Jeżeli nie jest podlinkowany to klikasz w niego 2 razy/ zmieni kolor na niebieski/ i w polu  LINK wklejasz adres wątku , którego dotyczy obrazek- sygnatura.
4. klikasz Uaktualnij
5. klikasz Zapisz
 

172702310_467249991260542_8005075521281665417_n.jpg

 

172299136_472772500441725_8939956140814530028_n.jpg

172562740_296630042121913_3550782672192955238_n.jpg

 

172895897_1936984926440881_8906601514392147357_n.jpg

173032763_447614632964353_4153824217089686233_n.jpg

Dziękuję za instrukcje! :) jeśli mi się udało - dwa banerki  powinnam mieć :)

edit: i mam!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

to prawda, cudny jest! własnie zrobiłam mały przelewik dla niego ;)

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Loluś pięknie Ci podziękuje  :)

 

27 minut temu, mari23 napisał:

Dziękuję za instrukcje! :) jeśli mi się udało - dwa banerki  powinnam mieć :)

edit: i mam!

Super Marysiu, niestety na telefonie ich nie widzę,  ale obejrzę je jutro na komputerze. 

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno. Na stronie https://nosem.pl

jest za darmo dostępny poradnik Z kluczem do psa - starczy się zalogować. Oprócz teorii, na końcu jest opis wychowywania szczeniaka dzień po dniu. Z psem przygarniętym można i trzeba na początek rozmawiać jak ze szczeniakiem - bo nie rozumie nowych sytuacji. Po opisie są dwa filmy - praca - także nad aportem - z bardzo buntowniczym szczeniakiem 12-tygodniowym - suką malinois,  i praca z tą sama suczką gdy ma pół roku, Z dokładnym komentarzem, dlaczego w taki sposób, a nie inaczej. To nie jest opis szkolenia sportowego, tylko praktycznego. Naprawdę może się Paniom przydać przy "udomawianiu" różnych adopciaków.

Nie kosztuje nic.

 

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Nadziejka napisał:
Loluniu jak te 8 zl starej ciotki ...wyglada wobec innych wplat ... siem zawstydzilam tr ale ale moze jeszcze bedzie lepiej 
moze sie ciotka odbije znow..

Nadziejko nie ważne ile, ważne , że z serca. Dla jednych 100 zł to nic , a dla innych 5 zł to dużo.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Nadziejka napisał:
Loluniu jak te 8 zl starej ciotki ...wyglada wobec innych wplat ... siem zawstydzilam tr ale ale moze jeszcze bedzie lepiej 
moze sie ciotka odbije znow..

 

37 minut temu, Poker napisał:

Nadziejko nie ważne ile, ważne , że z serca. Dla jednych 100 zł to noc , a dla innych 5 zł to dużo.

Poker z ust mi to wyjęłaś. Nadziejko wzruszyło mnie bardzo, że miało być 5 zł, a jeszcze dorzuciłam co mogłaś. Ja dzisiaj nawet 5 zł nie mam do dorzucenia.

Link to comment
Share on other sites

Czasem ciezko zycie cale i ciagnie sie i ciagnie wszystek ciezki los ... ale z wiara trzeba z wiara ze odzyskamy sily ze bedziemy niezlomne..jeszcze i jeszcze
 Maluczki wyczarowalam choc maluczki dla maluczkiego Lolunia
boc tak na mnie spojrzala moja skarbunia Burzunia ze odrazu poczarowalam kramcik
Link to comment
Share on other sites

Lolek to wulkan energii. O 6 rano wskoczył na łóżko z uśmiechem na pyszczku i gotowy do zabawy. Moje sunie oburzone, że intruz wchodzi na ich terytorium i jeszcze chce się bawić. W nocy kilka razy wskakiwał, ale stanowczo kazałam mu schodzić. Rano i tak był z nami.

Chłopak się rozkręca, nawet zaczyna poszczekiwać zachęcająco do Figi, żeby się z nim bawiła. Ona nawet chwilami też by chciała, ale zaraz jej się przypomina, że to obcy w domu, więc przestaje. Mam nadzieję, że lada dzień zaczną się bawić.

Był już pierwszy telefon w jego sprawie, ale my coraz bardziej skłaniamy się do tego, żeby trafił do domu z dziećmi w wieku szkolnym. Bo do dzieci lgnie bardzo. Jest uroczy, ale zdecydowanie wymaga sporo nauki. Spotkałam się dzisiaj z Rafałem, który mi przekazał pieniądze dla psiaków i też go zauroczył. Byłam też rano w lecznicy na badaniu krwi z Lolkiem i moją Barsiczką. Wszyscy wyciągali do niego ręce i piali z zachwytu. Poprosiłam o zrobienie morfologii i biochemii, umówiłam kastrację na 21.04 na godzinę 13:00. Nie daje się wyczuć drugiego jajeczka, więc przez zabiegiem będzie miał zrobione USG. Podczas pobierania krwi był bardzo grzeczny, pisnął tylko cichutko. 

Zdaniem moich wetów ma nie więcej niż 2 lata, ale zachowuje się jak szczeniak.

W tym tygodniu zaczniemy go ogłaszać bardziej. Kastracja za 8 dni, a w tym czasie można sprawdzać domki i umawiać się na spacer. Ponieważ Lolek bardzo przeżył wejście do mojego domu, prawie 2 dni nie spał, a jest super czarującym psiakiem i dom powinien znaleźć natychmiast (to zdanie wszystkich, którzy go poznają) myślę, że nie skorzystamy w jego przypadku z DT, który nam podrzucił dobry duszek z dogomanii. Od razu jednak po adopcji Lolka znajdziemy jakiegoś psiaka, który będzie mógł tam pojechać, bo takiego kapitału nie można stracić. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Lolek - mógłby być rootweilerem, gdyby ważył 5 razy więcej. Miniaturka rotka ważąca 8 kg szuka pomocy w drodze do swojego domu

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...