Jump to content
Dogomania

Lolek - Bucky mógłby być rootweilerem, gdyby ważył 5 razy więcej. Ma już swoją rodzinę:)


Recommended Posts

11 minut temu, Ewa Marta napisał:

Noc przespana w łóżku Państwa. Pobudka tak jak u mnie o 6 rano. Bucky uczy się wszystkiego błyskawicznie. Do mieszkania już sam trafia. Elunia potem może wrzuci zdjęcia.

 

8 minut temu, Nadziejka napisał:
Matunku jak cudnie jak dobrze w sercu radosci . Lolciu to najnajcudowniejszy najgrzeczniejszy iskiereczek skarbeczek 

 

177647007_193958795877119_6134672983923412781_n.jpg

177299677_1399513710384350_7721804711849980185_n.jpg

177532562_1359627124402063_5692689146911355334_n.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2021 o 20:25, Ewa Marta napisał:

To niebywałe... Bucky po spacerze wrócił do domu, zawinął się w kłębek i poszedł spać:) Jest kochany, ma doskonały nastrój i zachowuje się tak, jakby mieszkał tam od dawna. 

Apetyt dopisuje, dobry nastrój też, czego chcieć więcej? Bardzo cieszę się z tej adopcji.

Mądry piesek, widać od razu poczuł, że to jego dom i jego ludzie - jak to się mówi - "zaiskrzyło z obu stron" :)

Bądź szczęśliwy, pieseczku <3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z domem Buckiego. U niego wszystko w porządku. Bardzo jest kochany, grzeczny, uczy się nowych komend. Pracują z nim głównie na dworze, a w domu piesul odsypia. Bez problemu śpi w ciągu dnia, nie czuwa już tak jak na początku u mnie. Bardzo lubi wskoczyć na kanapę i odpoczywać między Państwem. Pani Ania jest trochę zazdrosna, bo Bucky woli przytulać się do jej męża, ale na szczęście do niej też idzie. Zostaje już na półtorej godziny sam w domu, nic nie niszczy, nie popłakuje. Wygląda na to, że całkowicie zaakceptował swój nowy dom. 

Pani bardzo dziękowała za tak cudownego psa. Jej zdaniem nie ma z nim żadnego problemu.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Pani Ania jest trochę zazdrosna, bo Bucky woli przytulać się do jej męża, ale na szczęście do niej też idzie.

A może za często sama go przytula? Psy jak ludzie - cenią bardziej to, co trudniej dostępne...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Dnia 1.05.2021 o 11:45, Ewa Marta napisał:

Rozmawiałam z domem Buckiego. U niego wszystko w porządku. Bardzo jest kochany, grzeczny, uczy się nowych komend. Pracują z nim głównie na dworze, a w domu piesul odsypia. Bez problemu śpi w ciągu dnia, nie czuwa już tak jak na początku u mnie. Bardzo lubi wskoczyć na kanapę i odpoczywać między Państwem. Pani Ania jest trochę zazdrosna, bo Bucky woli przytulać się do jej męża, ale na szczęście do niej też idzie. Zostaje już na półtorej godziny sam w domu, nic nie niszczy, nie popłakuje. Wygląda na to, że całkowicie zaakceptował swój nowy dom. 

Pani bardzo dziękowała za tak cudownego psa. Jej zdaniem nie ma z nim żadnego problemu.

 

                             Pogryziony, poraniony, znękany. I nie pomogło mu to, że jest duży. Bo jest  po prostu łagodnym biednym psem.I LECZENIE NIESTETY - OKROPNA WIELOLETNIA  ZANIEDBANA DYSPLAZJA STAWU BIODROWEGO :((( - Trevor już DS,

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 4 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...