Jump to content
Dogomania

Czarujący Lucjusz wyczarował sobie dom. Zapraszamy na wątek Lucka - mam nadzieję, że znajdzie tutaj przyjaciół.


Jo37

Recommended Posts

11 godzin temu, Tola napisał:

 

Jestem u Lucka i też bardzo bym chciała już wiedzieć, który z 4 muszkieterów będzie właścicielem tego imienia.

Najgorzej, że to ja jutro muszę wybrać:(

Wszyscy czterej są wspaniałymi maluchami, przewijają się na zdjęciach od jakiegoś czasu.

Szkoda, że trzeba rozdzielać przyjaciół, mam potem sporego doła:(

Witamy u Lucjusza. Niestety od kogoś trzeba zacząć. Duża biała siedzi tyle lat w schronisku

bo były dwie. Nikt nie chciał zabrać drugiej. Zabrałyśmy Klarę - 3 lata siedziała u Murki. Teraz jest Andrea bo miała chore ucho. Dobrze, że biała wreszcie ma szansę na wyjście.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Jo37 changed the title to Czarujący Lucjusz wybrany. Zapraszamy na wątek Lucka - mam nadzieję, że znajdzie tutaj przyjaciół.
1 godzinę temu, Isiak napisał:

Fajny parówek :) Chyba szybko domek znajdzie :)

oby, bo jeszcze trzy czekają "w kolejce po ratunek"...oby ich nie przybywało chociaż...

Lucjusz słodki i sympatyczny bardzo, jeszcze nie wie tego, co nas już cieszy - WYCHODZI  !!!! :)

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Onaa napisał:

Nie mogło mnie zabraknąć tutaj na wątku. Lucuś milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0113 to przecież "brat"  mojego batonika Gucia. Bardzo się cieszę że już za kilka dni będzie hasał po pachnącej trawce w hoteliku.

Witaj Renatko.

6 minut temu, beataczl napisał:

Pewnie domku poszukamy wśród wielbicieli jamniczkow . Długowłosy? Trochę złe widzę.

Zobaczymy po kąpieli. Na razie to półdługowłosy.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Jo37 napisał:

Lucjusz wybrany

image000000.jpg.af32622858fdc85ba0654e5774b4ad7b.jpg

Ten po lewej ma przesympatyczna buźkę, już wcześniej zwróciłam na niego uwagę, zawsze troszeńkę z boku...

2 minuty temu, Tola napisał:

Piesio wybrany, zarezerwowany. Podobno najspokojniejszy z całej 4...

Nie udzielał się na wybiegu, bo nie mam żadnych jego innych zdjęć.

A imię bardzo do niego pasuje.

 

Też w bonusie karcer dostał? ;)  ma takie łagodne spojrzenie, aż coś w gardle ściska.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Piesio wybrany, zarezerwowany. Podobno najspokojniejszy z całej 4...

Nie udzielał się na wybiegu, bo nie mam żadnych jego innych zdjęć.

A imię bardzo do niego pasuje.

 

Modle za wszystkie i Za Ciebie Tolu
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, mari23 napisał:

Ten po lewej ma przesympatyczna buźkę, już wcześniej zwróciłam na niego uwagę, zawsze troszeńkę z boku...

Też w bonusie karcer dostał? ;)  ma takie łagodne spojrzenie, aż coś w gardle ściska.

Ten po lewej też spokojny malec, tylko trochę większy,  a od Jo37 miałam przykazanie zabierać najmniejszego.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Jeszcze 4 dni. Strasznie wolno w tym przypadku płynie czas.

Zdecydowanie . Zawsze leci jak szalony a teraz jakby w miejscu stanął.....Lucus też pewnie się nie czuje dobrze odseparowany od kolegow. Ale cieszmy się, że jest zarezerwowany a nie tak jak MIsio. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...