Jump to content
Dogomania

Rozliczony 106 zl dla Suvi Dobreduszki Cudnie Dziekuje! Suvi zaczela nowe zycie! marakassy, Kot ceramika duzy,Maska,Biogrfia M Douglas 26.04


Nadziejka

Recommended Posts

4 godziny temu, UlaFeta napisał:

Poproszę 🐈 za dyszke i nr konta:)

Dzięki:)

 

 
                       Ciocia Ula Cuuuuudnie Dziekuje  Pozdrawiam
Pachnący bukiet w całości wykonany z fioletowej frezji. - Galeria - Bukiety  ślubne - Bukiet… | Purple wedding flowers, Purple wedding bouquets, Blue  wedding flowers
 
Powinnam slac paczka boc zeby nie potlukl sie kotunko
       Czy mozna by razem paczuszke wspolna Tobie i Joasi Jo37?
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, UlaFeta napisał:

Ciężko będzie się spotkać:(

 

Wiem Ciociu wiem Joasia pisalal ale ale moze za czas jakis? boc szkoda pieniazkow placic poczcie za samego kotelka a wysylka bedzie ok 15 zl chyba , boc kotunio ciezki moze Ciociu za kotunka wplacisz,bedzie czekal spokojnie w domku  i za jakis czas cos wybierzesz na innych Nadziekowych?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Nadziejka napisał:

Wiem Ciociu wiem Joasia pisalal ale ale moze za czas jakis? boc szkoda pieniazkow placic poczcie za samego kotelka a wysylka bedzie ok 15 zl chyba , boc kotunio ciezki moze Ciociu za kotunka wplacisz,bedzie czekal spokojnie w domku  i za jakis czas cos wybierzesz na innych Nadziekowych?

Oki:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, UlaFeta napisał:

Kasa poleciała.

 Bardzo dziekuje pozdrawiam                                                                                                          Wiosnki czekamy dla wszystkich wszystkich lapeczek dla nas 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...