Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Długo tu nie zaglądałam, chociaż z p. Jolą mam kontakt na messenger i rozmawiamy od czasu do czasu. 

Dzisiaj dostałam takie info i zdjęcie:

Runo śpi i chrapie jak motor W domu ok. Ja rozumiem się z nim bez słów. Nie lubi mężczyzn w domu. Męża toleruje. Jak chce się bawić jest taki śmieszny. Cudowny psiak. Na dworze czuje się bezpiecznie gdy idziemy o 23 . Jest spokój i mało ludzi.

327373656_1208831666504171_590712897049159466_n.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

"Nikt nie zrozumie w pełni znaczenia miłości, jeśli nie miał psa. Pies okaże ci więcej uczucia jednym machnięciem ogona niż możesz zebrać przez całe życie w uściskach rąk". /Gene Hill /

Runo od 12.02.2022r  jest już w swoim domku!! Ma swoją rodzinę, która go kocha, przytula, dba o niego.

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego szczęśliwego zakończenia. Okazali serce temu zrezygnowanemu w schronisku psiakowi.

Za wsparcie finansowe, bycie na wątku, podtrzymywanie na duchu w trudnych chwilach!!

Dexterce, za piękną opiekę nad Runo. Ten pies potrzebował czasu, spokoju i akceptacji.. To wszystko dała mu Madzia.. Dzięki niej Runo znowu uwierzył i zaufał....

To dzięki Wam wszystkim Runo dostał szansę na normalne życie u boku swojej rodziny!!

                       Bądź już zawsze szczęśliwy kochany, cudny Runo!!!

                              Virágok - Malacka oldala                       

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...