Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

Dnia 25.02.2022 o 16:32, Alaskan malamutte napisał:

Wczoraj dzwoniła pani Jola. Mówiła, że bardzo martwi się tym, że Runo upodobał sobie spanie w przedpokoju i tam głownie chce przebywać. A ona tak bardzo by chciała, aby Runuś był z nimi w pokoju. Martwi się tym, że mija już 2 tygodnie odkąd z nimi zamieszkał, a on przychodzi tylko na chwilkę po smaczka, daje sie pomiziać i czmycha do "siebie".

Pani martwi się, że coś robi nie tak...Poprosiłam, aby porozmawiała z Dexterką. Wiem, że taka rozmowa się odbyła.  Pani Jola otrzymała wsparcie, wskazówki. 

Runo w zachowaniu bardzo przypomina mi Czesterka od Ewy Marty i Ellig... On potrzebował prawie roku, zanim przeniósł się z przedpokoju do sypialni....

Runo i Chester są bardzo do siebie podobni, wszystko będzie dobrze. ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 16:32, Alaskan malamutte napisał:

Wczoraj dzwoniła pani Jola. Mówiła, że bardzo martwi się tym, że Runo upodobał sobie spanie w przedpokoju i tam głownie chce przebywać. A ona tak bardzo by chciała, aby Runuś był z nimi w pokoju. Martwi się tym, że mija już 2 tygodnie odkąd z nimi zamieszkał, a on przychodzi tylko na chwilkę po smaczka, daje sie pomiziać i czmycha do "siebie".

Pani martwi się, że coś robi nie tak...Poprosiłam, aby porozmawiała z Dexterką. Wiem, że taka rozmowa się odbyła.  Pani Jola otrzymała wsparcie, wskazówki. 

Runo w zachowaniu bardzo przypomina mi Czesterka od Ewy Marty i Ellig... On potrzebował prawie roku, zanim przeniósł się z przedpokoju do sypialni....

Dokładnie tak.  A teraz Chester wyleguje się na kanapie. Runo też będzie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzisiaj dostałam takie wieści z domku Runo:

Dzień dobry☀ U nas normalnie, praca dom... Runo otwiera się bardzo powoli. Najlepiej czuje się w domu gdy jest że mną i mężem. Ale już wiem jak szczeka😁 Gdy wchodzi do mieszkania ktoś obcy, kogo nie zna. Ale Runo jest z tych, którzy do domu wpuszczą ale bez zgody mojej nie wypuszczą. Już miałam takiego psa dlatego mnie to nie dziwi. Na spacerach jest bardzo ostrożny, nie lubi gdy ktoś idzie za nami. Wtedy staje i czeka aż ten ktoś przejdzie. Na wybiegu siedzi obok mnie i marzy o tym by iść do domu😊. Przeciwieństwo Tosi, która na wybiegu musi zaliczyć,, wielką pardubicką,, 😁 Ale nam to nie przeszkadza. Uwielbiamy go😊 Pozdrawiam

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...