Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

59 minut temu, Tola napisał:

Przejrzałam foldery i wygląda na to, ze Runo jest w schronisku od początku 2017 roku, bo na wcześniejszych zdjęciach go nie znalazłam...

To są zdjęcia z 2017 roku, to chyb Runo...

P1260417.JPG

P1270615.JPG

P1270619.JPG

Czyli 4 lata....

Na tych zdjęciach ma ogonek w górze....Mam nadzieję, że już za kilka dni smutki pójdą precz......

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Runo robi malutkie kroczki do przodu....Już nie "zamiera" podczas głasków, nawet domagał się ich więcej. 

Nie spodziewałam się, że to taki wrażliwy, z delikatną psychiką psiak....

 

19 godzin temu, Aska7 napisał:

Przecież to dopiero 3 dni. Czasu trzeba. Spokojnie : )

 

19 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Zazwyczaj jest tak, że w boksie psiaki wycofane, zrezygnowane, a po wyjściu wielka radość....

Tak, masz rację, Runo potrzebuje czasu i dostanie go tyle, ile trzeba. 

Bedzie dobrze! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Runo był dzisiaj u weta. Był mega grzeczny! Serduszko ładnie pracuje, uszy brudne ale bez świerzba, zęby do czyszczenia jeden do wyrwania. Ząbki generalnie dość ładne, został oceniony na 5-6 lat. Waży 19. kg. Została pobrana krew i kupa do badania. Wyniki jutro. 

Jeśli wyniki będą ok, to Dexterka umówi Runo na czyszczenie ząbków. 

 

 

IMG-20210422-WA0000.jpg

IMG-20210422-WA0004.jpg

IMG-20210422-WA0005.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że nam nikt u lekarza zdjęć nie robi...pewnie byśmy wyglądały jeszcze smętniej, niż Runo ;) ;)

Delikatny chłopak, potrzebuje trochę czasu, żeby się "rozkręcić". Czas dostał, jak upłynie - będziemy się cieszyć zdjęciami radosnego Runeczka :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dexterka mi napisała, że Runo je z apetytem  i pije normalnie. chętniej wychodzi z budy, merda do psiaków ogonem. Myślę, że on tęskni za psim towarzystwem.. Musimy jednak poczekać na wyniki badań..

Coraz chętniej podchodzi do Dexterki jak ma smaczki w ręku.

 

7 godzin temu, mari23 napisał:

Dobrze, że nam nikt u lekarza zdjęć nie robi...pewnie byśmy wyglądały jeszcze smętniej, niż Runo ;) ;)

Delikatny chłopak, potrzebuje trochę czasu, żeby się "rozkręcić". Czas dostał, jak upłynie - będziemy się cieszyć zdjęciami radosnego Runeczka :)

Super,  jest dobrze. 

Musi być dobrze. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...