Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

2 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Piękny psiak, w typie Chestera. Nawet spojrzenie ma Chesterkowe.

Wiesz Ewuniu, gdybyście wtedy z Elą nie wzięły pod opiekę Chesterka, to ja bym go zabrało po adopcji Szamana. Runo miał być kolejny po Chesterku.... Ale Chesterek bardzo chwycił Was za serducho i dzięki temu ma swój wspaniały domek. a ja mogłam pomóc Runo...:-))

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Wiesz Ewuniu, gdybyście wtedy z Elą nie wzięły pod opiekę Chesterka, to ja bym go zabrało po adopcji Szamana. Runo miał być kolejny po Chesterku.... Ale Chesterek bardzo chwycił Was za serducho i dzięki temu ma swój wspaniały domek. a ja mogłam pomóc Runo...:-))

 

My go nawet nie za bardzo widziałyśmy, ale było coś w nim, w jego postawie, co kazało go brać. Muszę zadzwonić do Pani Iwonki i zapytać o  niego, ale jeszcze chwilę chcę pomilczeć, bo jak zaczynam mówić, to ryczę:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Jeszcze niepewny, jeszcze ogonek w dole, ale to tylko kwestia czasu... 

Dexterka mówi, że Runo nie śmierdzi bardzo...ma nawet czyste to futro, tylko do wykąpania i wyczesania. 

Runo dostał Simparicę Trio od kleszczy. w tym tygodniu wizyta u weta, badania krwi i kału. Potem SPA. 

IMG-20210419-WA0008.jpg

IMG-20210419-WA0009.jpg

IMG-20210419-WA0010.jpg

IMG-20210419-WA0011.jpg

IMG-20210419-WA0012.jpg

Słodziak kochany 

Link to comment
Share on other sites

Runo też był oczywiście bardzo grzeczny. Kilka razy pisnął, ale pogadaliśmy i zrozumiał, że trzeba jeszcze troszkę wytrzymać. Ten kontener to był dla niego na styk. Mógł co prawda się przekręcić, ale szału  nie było. Skołtunił taką miękką szmatkę, którą dostał do środka, położył na niej mordkę i tak jechał wtulony. Też zero agresji, tylko bardzo niepewny i jakby speszony. Nieduży psiaczek i w najlepszym na oko stanie. Zobaczymy po wecie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Aska7 napisał:

Runo też był oczywiście bardzo grzeczny. Kilka razy pisnął, ale pogadaliśmy i zrozumiał, że trzeba jeszcze troszkę wytrzymać. Ten kontener to był dla niego na styk. Mógł co prawda się przekręcić, ale szału  nie było. Skołtunił taką miękką szmatkę, którą dostał do środka, położył na niej mordkę i tak jechał wtulony. Też zero agresji, tylko bardzo niepewny i jakby speszony. Nieduży psiaczek i w najlepszym na oko stanie. Zobaczymy po wecie.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za transport Runo do Dexterki milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0339

Mam nadzieję, że zdrowotnie z nim wszystko ok. Rzeczywiście jest speszony i zestresowany...w schronisku zawsze podchodził do siatki, machał ogonem. Mam nadzieję, że strachy szybko miną i już w niedługim czasie będę ogłaszać chłopaka. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Runo też był oczywiście bardzo grzeczny. Kilka razy pisnął, ale pogadaliśmy i zrozumiał, że trzeba jeszcze troszkę wytrzymać. Ten kontener to był dla niego na styk. Mógł co prawda się przekręcić, ale szału  nie było. Skołtunił taką miękką szmatkę, którą dostał do środka, położył na niej mordkę i tak jechał wtulony. Też zero agresji, tylko bardzo niepewny i jakby speszony. Nieduży psiaczek i w najlepszym na oko stanie. Zobaczymy po wecie.

On ma takie "dobre oczy", tak łagodnie patrzy...i jakby prosto w serce. Ten, kto go adoptuje będzie miał cudownego przyjaciela.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2021 o 10:36, Alaskan malamutte napisał:

Runo ma założoną nowiuteńką książeczkę, z wpisaną datą urodzenia (zdjęcie powyżej) i zaświadczeniem o ostatnim szczepieniu....Jest tam tez wpisane imię, ale ja nie potrafię odczytać tych "hieroglifów"...

Tola przejrzy zdjęcia i zobaczy mniej więcej od którego roku Runo tam się pojawia...Mnie się kojarzy od 2016...Być może się mylę...

Przejrzałam foldery i wygląda na to, ze Runo jest w schronisku od początku 2017 roku, bo na wcześniejszych zdjęciach go nie znalazłam...

To są zdjęcia z 2017 roku, to chyb Runo...

P1260417.JPG

P1270615.JPG

P1270619.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...