Jump to content
Dogomania

Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!

Recommended Posts

Dnia 10.04.2021 o 21:55, Alaskan malamutte napisał:

Jeszcze takie zdjęcia znalazłam...On tak prosił, jak rezerwowałam Szamanka, Chesterka i Pongo....

20210218_121759.jpg

20210218_121801.jpg

Pytek kochany..doczekał się.   To już jutro. Trzymam kciuki za Runo i całą akcję!

• Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A kto tak wesoło bryka???

Po prostu nie wierzę!!! Samotność, schronisko, zrujnowane zdrowie. Runo potrzebuje wsparcia, pomóż! - RatujemyZwierzaki.pl Na zbiórce dla Runo jest ponad 1000zł!!!

Runo czuje się coraz lepiej. Wszystko pięknie się goi. Apetyt dopisuje, humor też. Dzisiaj Dexterka zrobiła sesję zdjęciowa kochanemu misiowi. Jest po prostu cuuuuudny!!

Posted Images

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Runo jedzie w niedzielę, razem z Szarą i Makarym. Zabiera go Aska7. Także kciuki trzymaj jeszcze w niedzielę!!!

Wszystko mi się pomerdalo...oczywiście całe 2 dni  same emocje będą i są od dłuższego czasu. Runo wybacz!

2 minuty temu, beataczl napisał:

Wszystko mi się pomerdalo...oczywiście całe 2 dni  same emocje będą i są od dłuższego czasu. Runo wybacz!

Bardzo bym chciała, aby pojechał już jutro....ale musi wytrzymać jeszcze jedną noc...tylko jedną...OSTATNIĄ!!!!

• Like 3
7 godzin temu, Onaa napisał:

Zapisuję sobie wątek Runa, dla niego wielki dzień to jutro.

Runo wyjeżdża chyba w niedzielę.

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Runo wyjeżdża chyba w niedzielę.

Tak, Runo, Szarusia i Makary jeszcze tą noc spędzą w schronisku, Biała już u Murki a pozostałe dzisiaj wyjeżdżają....tylko Misio czeka :( :(

5 minut temu, mari23 napisał:

Tak, Runo, Szarusia i Makary jeszcze tą noc spędzą w schronisku, Biała już u Murki a pozostałe dzisiaj wyjeżdżają....tylko Misio czeka :( :(

Marysiu, trzymam mocno kciuki za Misia...wierzę, że będzie dobrze i kolejnym transportem dotrze do Ciebie Zobacz obraz źródłowy

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Marysiu, trzymam mocno kciuki za Misia...wierzę, że będzie dobrze i kolejnym transportem dotrze do Ciebie Zobacz obraz źródłowy

mam nadzieję....od rana płaczę na myśl o nim :( :(

❤️         ❤️

9 minut temu, agat21 napisał:

Runo, wyjeżdżaj z Makarym i Szarusią jak najszybciej stamtąd. Dziś ładny dzień, słońce świeci dla was - to dobra wróżba 🙂

Sloneczko i nareszcie ciepło w Zamosciu. Tak Agatko, to dobra wróżba.