Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

2 godziny temu, mari23 napisał:

Miałam nadzieje, że choć "głupi" telefon z zapytaniem o Runo był...taki cudny piesio...ludzie, gdzie jesteście ???

Był...nawet fajnie brzmiący..do tego stopnia, że po konsultacji z Dexterką szukałam wizytatora...

Pani jednak się wycofala z adopcji po rozmowie z córką. Tzn wycofala się na ten moment. Powiedziala, że jak już się przeprowadzi do Krakowa i urządzi a Runo nadal będzie do adopcji, to się odezwie. 

Pożyjemy, zobaczymy...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Wielka szkoda, że nie ma rodziny, która doceniłaby urok Runo. Mnie już nic nie zdziwi. Mój Gucio też piękny i nic, cisza:(

Ewuniu...ja już powoli tracę nadzieję na adopcję Runo....jeszcze nie mialam takiej sytuacji aby byly tylko dwa telefony o psiaka...

Nie mam pomyslu jak i gdzie go oglaszać....

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

już powoli tracę nadzieję na adopcję Runo....jeszcze nie mialam takiej sytuacji aby byly tylko dwa telefony o psiaka...

Przykro że Runo ciągle bez swojej rodziny .....

Nie mogę tego pojąć - taki cudny pies tyle czasu nie może znaleźć swojego człowieka. Podobne do niego fizycznie  Quatro i Czester znalazły domy tak szybko .....

 Wierzę jednak że znajdzie się ktoś, kto go pokocha.  

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Livka napisał:

Poproszę o nr konta - dorzucę coś dla ślicznego Runo 🙂

Pozostała jeszcze dyszka, którą mari23 przelała dla Rudego vel Tofisia - a jemu już niepotrzebna 😉

Też zasili konto Runo 🙂

Livko kochana, bardzo Ci dziękuję. Zobacz obraz źródłowyJa staram się pożebrać trochę po znajomych o fanty i gotowkę....

Gdyby ktoś zrobil bazarek to fanty podrzucę...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Może jedno na Łódź? Sama nie wiem....drugie na  Jastrzębie Zdrój? Nigdy nie był na te miasta ogłaszany...

To zmieniam :) Spróbujemy z tymi miastami.

(A może ktoś miałby ochotę wyróżnić te ogłoszenia? Do jutra mam 50% zniżki, mogę wyróżnić, wystarczy że ktoś przeleje zwrotnie kwotę na moje konto)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyśka) napisał:

To zmieniam :) Spróbujemy z tymi miastami.

(A może ktoś miałby ochotę wyróżnić te ogłoszenia? Do jutra mam 50% zniżki, mogę wyróżnić, wystarczy że ktoś przeleje zwrotnie kwotę na moje konto)

Tysiu, ja mam też 50% zniżki, już wyróżniam :-)))Tylko wrzuć tutaj linki, dobrze?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...