Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

Pies idealny❤️ 

W momencie wizyty z naszą Tosienką u weterynarza ,ten tylko spojrzał na nią i było...."a Tosia " i cyk malutki kaganczyk,bo klapala na lewo i prawo.

Jakiś pół roku przed Jej odejściem można było z Nią robić wszystko...chyba już wtedy to wstrętne chorobsko się rozwijało:(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Pies marzenie....tylko czemu nikt nie dzwoni....:-(((

Skończyło się wyróżnienie to ponownie opłaciłam, podmieniłam zdjęcia...ech :( :( może miasto zmienić? Jest na Gliwice.

684 wyświetlenia, 38 odkryć numeru telefonu, 44 osób oznaczyło serduszkiem... no nieeeeee :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, mari23 napisał:

Skończyło się wyróżnienie to ponownie opłaciłam, podmieniłam zdjęcia...ech 😞 😞 może miasto zmienić? Jest na Opole.

Pieknie dziękuję za wyrożnienie.

Runo ma ogloszenia na te największe miasta..Poznań, Opole, Kraków, Katowice, Warszawa..

Moze zmień na coś mniejszego? 

Już sama nie wiem..

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Pieknie dziękuję za wyrożnienie.

Runo ma ogloszenia na te największe miasta..Poznań, Opole, Kraków, Katowice, Warszawa..

Moze zmień na coś mniejszego? 

Już sama nie wiem..

Ma na Gliwice, pomyliłam się, bo na Opole ma Lumi i Pongo. Nie wiem, na jakie miasto zmienić, żeby mu szczęście przyniosło...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Na konto fundacji przelano  1128 zł ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki.

Z tej kwoty została płacona faktura na 500 zł, do dyspozycji Runo zostaje więc 628 zł.

Ostatnie badania Runo, leczenie uszu to koszt 300zł. z tego co mówiła Dexterka, to zabieg usunięcia guzka będzie kosztował 220zł razem z histopatologią...Oby....Mam nadzieję, że wystarczy..... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...