Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

Dnia 30.12.2021 o 07:51, Tyśka) napisał:

Zaglądam do zaklętego Runo... pokazywałam go na nowo na fb, bezskutecznie. Ma bardzo mało udostępnień:(

Tysiu, wczoraj zadzwonila pani. Znalazla ogloszenie Runo na gumtree. Dopytywala, co to znaczy pies po przejściach? Jakie mial te przejścia? 

Może usunąć to slowo? Chyba odstrasza...

Pani na koniec stwierdzila, że mam dobre serce, podziękowala za rozmowę...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2021 o 08:30, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu, wczoraj zadzwonila pani. Znalazla ogloszenie Runo na gumtree. Dopytywala, co to znaczy pies po przejściach? Jakie mial te przejścia? 

Może usunąć to slowo? Chyba odstrasza...

Pani na koniec stwierdzila, że mam dobre serce, podziękowala za rozmowę...

Tam chyba pierwotnie było o schronisko, potem edytowałam. Masz rację, usunę to słowo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2021 o 12:29, Tyśka) napisał:

AM, możesz edytować spis ogłoszeń na pierwszej stronie? Zostały tylko 3 aktualne olxy.

Ja dorobiłam na Wrocław: https://www.olx.pl/d/oferta/laciaty-5-6letni-pies-sredniej-wielkosci-o-dobrodusznym-sercu-CID103-IDNbzXS.html

Tysiu, tyle się dzieje..

Dziękuję, że czuwasz...Jak tylko wszystko pozałatwiam, usiądę i zaktualizuję. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2022 o 11:46, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo się cieszę! Zaglądaj jak najczęściej. Dzięki takim odwiedzinom wątek żyje Zobacz obraz źródłowy

ja zaglądam za każdym razem, jak widzę nowy wpis....zaglądam z nadzieją, że to TEN wpis i TEN domek Runeczkowy wreszcie odnalazł swojego cudownego pieska....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...