Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

Smutne to bardzo, że taki wspaniały pies tak długo czeka na dom:( Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że adopcje stoją. A może w czasie lockdownu było ich więcej, bo ludzie siedzieli w domu, a teraz wszystko wróciło do stanu sprzed pandemii? Sama nie wiem, trzymam kciuki za Runo. Nie załamuj się Alaskan. Nawet jak jest w zewnętrznym boksie, to ma o niebo lepsze warunki niż w schronie. Na pewno ma wymoszczoną budę i ciepłe jedzenie dostanie.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2021 o 11:35, Ewa Marta napisał:

Smutne to bardzo, że taki wspaniały pies tak długo czeka na dom:( Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że adopcje stoją. A może w czasie lockdownu było ich więcej, bo ludzie siedzieli w domu, a teraz wszystko wróciło do stanu sprzed pandemii? Sama nie wiem, trzymam kciuki za Runo. Nie załamuj się Alaskan. Nawet jak jest w zewnętrznym boksie, to ma o niebo lepsze warunki niż w schronie. Na pewno ma wymoszczoną budę i ciepłe jedzenie dostanie.

Dnia 18.10.2021 o 13:34, Livka napisał:

I ja zaglądam do Runo 🙂

Dnia 17.10.2021 o 12:55, konfirm31 napisał:

Cały czas, śledzę wątek Runa i tak jak inni dogomaniacy, nie rozumiem, czemu jeszcze nie ma domu? Przecież nie wszyscy szukający psów, są 70+ i szukają małych, starych psów 🤔. Trzymam mocno kciuki za to, żeby ten kochający, najlepszy dom, nareszcie Runka odnalazł! 

Bardzo Wam dziękuję, że tutaj ze mną i z Runo jesteście, zaglądacie i dodajecie otuchy...

                                    Zobacz obraz źródłowy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...