Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

Dnia 27.09.2021 o 21:15, Alaskan malamutte napisał:

Tylko dlaczego nikt go nie chce???? Nie mam o niego zapytań....

No właśnie tego pojąć nie mogę! :( :(

Dnia 27.09.2021 o 21:20, konfirm31 napisał:

Po długim czekaniu, zawsze trafia się dom superowy 🙂. Wierzę, że tak będzie w przypadku Runo 👍🙂

Tylko czemu aż tak długim ????? Takie cudo kochane !!! To już jakiś mega-superowy domek być musi !!!

Podmieniam zdjęcia i czekam na promocję wyróżnienia, bo własnie się zakończyło.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Marysiu, czy widziałaś co się na olx wyprawia??? Drakońsko podnieśli ceny na wyróżnianie i promowanie ogłoszeń.....Pakiet MAXI kosztuje 76,32zł!!! 

No i co to teraz będzie???? nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

Żartujesz???!!! 76 zł za wyróżnienia? Zwariowali od tego "dobrobytu"? 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Marysiu, czy widziałaś co się na olx wyprawia??? Drakońsko podnieśli ceny na wyróżnianie i promowanie ogłoszeń.....Pakiet MAXI kosztuje 76,32zł!!! 

No i co to teraz będzie???? nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

 

10 godzin temu, agat21 napisał:

Żartujesz???!!! 76 zł za wyróżnienia? Zwariowali od tego "dobrobytu"? 

Myślę, że ma to związek z "hodowcami" ogłaszającymi psy "do adopcji". Ostatnio znajomy pojechał po szczeniaka ON z ogłoszenia "oddam w dobre ręce", na miejscu okazało się, że szczenięta ze stodoły są po 1.000,- zł/szt. 

Może kategoria "psy ze schronisk" ma ulgę" ? ech..... z każdej strony jakiś problem :( :(

Edit:

Przed chwilą weszłam na OLX, a tam - promocja!!! Wyróżniłam ogłoszenie Runo i pozostałe, w promocji 8,91/szt :) :) czyli bez zmian koszt MAXI promowania. Wyróżniony MAXI Runo :

https://www.olx.pl/d/oferta/wspanialy-pies-sliczny-runo-wyjatkowa-okazja-CID103-IDJBWsP.html

Link to comment
Share on other sites

Na olx zmienili kategorie:
1 - psy do adopcji/psy oraz
2 - psy rasowe.
Wszystkie moje dotyhcczasowe ogłoszenia przenieśli do tej drogiej kategorii "Psy rasowe" (wyróżnienie ponad 70zł). A jak się da ogłoszenie do kategorii "Psy do adopcji" cena wyróżnienia jest stara, maxi za 17,81.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Tyśka) napisał:

Na olx zmienili kategorie:
1 - psy do adopcji/psy oraz
2 - psy rasowe.
Wszystkie moje dotyhcczasowe ogłoszenia przenieśli do tej drogiej kategorii "Psy rasowe" (wyróżnienie ponad 70zł). A jak się da ogłoszenie do kategorii "Psy do adopcji" cena wyróżnienia jest stara, maxi za 17,81.

Tysiu, a jak zmienić kategorię? Trzeba od nowa wrzucać ogłoszenia? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...