Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

No niestety.....

Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. Bez bólu....

Tak, teraz już będzie tylko lepiej. Tyle złego na jednego piesia, kochanego, cudownego piesia....ech :( :(

Link to comment
Share on other sites

Runo czuje się bardzo dobrze, humor mu wraca. Zjadł ładnie puszkę na śniadanie.  Poprosiłam Dexterkę, aby moczyła mu karmę i mieszała z puszką. 

Guzek będzie usuwany w przyszłości. na razie musimy odczekać, aby te rany w pysku się zagoiły. 

Będę dopytywała, co z tym rozszczepem podniebienia.... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Strzykawek niemało, ale widok roześmianego Runusia daje nadzieję, pewność raczej, że to już koniec kłopotów zdrowotnych, teraz tylko zakończenie leczenia...i początek szczęśliwego etapu - szukania i znalezienia domku najlepszego z najlepszych - na taki zasługuje nasz dzielny, wspaniały Runo <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Uśmiech zawitał na pysiu!!

IMG-20210524-WA0003.jpg

 

 

 

Dokładnie to samo pomyślałam nie widząc jeszcze Twojego drugiego posta i kolejnych zdjęć. Oczywiście już ściągnęłam i podmienię w ogłoszeniu :) Cudny ten jego uśmiech :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...