Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Runo zapoznał się dzisiaj z raczej uległymi psiakami. Obwąchiwał, podchodził..natomiast jak psiaki jego wąchały, to warczał.... Dexterka mówi, że to ze strachu...

W schronisku takie obwąchiwanie nic dobrego nie oznaczało, a wręcz "kłopoty", dlatego się boi.... ileż czasu trzeba, że by te wszystkie biedactwa zapomniały o traumie, którą przeszły :( :(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

A jaki fajny ten w fioletowych spodniach :D :

też tak od razu pomyślałam :)

50 minut temu, konfirm31 napisał:

Fajne psiaki i ich opiekun :) 

to miejsce jest dla nich domem, którego być może nigdy nie miały, a jeśli miały, to nie był to dobry dom :( tylko my wiemy, że szukamy im domu, one myślą, że już go znalazły i dobrze im z tym :)

Link to comment
Share on other sites

Nie napisałaś, że to Dehinel plus XL Rzeczywiście, trzy tabletki, to sporo, jak na psa 20 kg, chociaż sam prazykwantel  ( bez innych leków przeciwrobaczych), podaje się w przypadku infestacji Alarią 20- 40 mg /kg mc 1 x dziennie, przez 3-10 dni. Ale ja nie jestem weterynarzem, ani lekarzem, tylko diagnostą- mikrobiologiem.  Parazytologię zawsze bardzo lubiłam i na studiach i w pracy, a cykle życiowe pasożytów, są często istną historią sensacyjną :D. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, konfirm31 napisał:

Nie napisałaś, że to Dehinel plus XL Rzeczywiście, trzy tabletki, to sporo, jak na psa 20 kg, chociaż sam prazykwantel  ( bez innych leków przeciwrobaczych), podaje się w przypadku infestacji Alarią 20- 40 mg /kg mc 1 x dziennie, przez 3-10 dni. Ale ja nie jestem weterynarzem, ani lekarzem, tylko diagnostą- mikrobiologiem.  Parazytologię zawsze bardzo lubiłam i na studiach i w pracy, a cykle życiowe pasożytów, są często istną historią sensacyjną :D. 

Ja kompletnie nie mam wiedzy na ten temat..Pozostaje mi tylko zaufać wetowi..chyba wie, co robi....

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja kompletnie nie mam wiedzy na ten temat..Pozostaje mi tylko zaufać wetowi..chyba wie, co robi....

Z pewnością, Asiu. Wet wie co robi. A jak te pogardzane przez nas "robaki", potrafią osiągać swoje cele, sterując innymi zwierzętami w swoim cyklu życiowym, to polecam lekturę np o motyliczce wątrobowej i sterowanej przez nią mrówce

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Motyliczka_wątrobowa

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Nawet z charakteru podobnynastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0114 Też ostrożny w kontaktach, wycofuje się jak jest niepewny, nie narzuca się.

Oj, pani Iwonka 2 by się przydała na domek dla Runo...

IMG-20210427-WA0005.jpg

Trzymam kciuki za domek ❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...