Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

6 godzin temu, Tola napisał:

Runo to bardzo ładny psiak,  przestraszył się wyjściem z boksu, ale w kontenerku było już ok.  Dla nich wszystkich ten dzień to ogromny stres,  muszą go jednak przeżyć, żeby zacząć nowe życie.

1618738334421.jpg

1618738334424.jpg

1618738334433.jpg

1618738334414.jpg

1618738334418.jpg

Jaki on cudny. Trochę podobny do mojej Kajuni. Słodziak. Znowu się zakochałam 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przeżywa  psiak  wszystkie  zmiany.  Nowe miejsce  zapachy  ,ludzie nowi. Poczekajmy  trochę.  Biała u Murki podobne  problemy  ze  smycza miała.  ...one  smyczy  nie  znają  albo  się  źle  kojarzą  pewnie...

Fajny  psiak z  Runa. Mi  też  trochę  właśnie  Chesterka  przypomina jak Ellig  napisała. 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, beataczl napisał:

Wiadomo  ile  czasu  był  w  schronie  I jakie  miał  imię? Oczywiście  nie  używane... 

Runo ma założoną nowiuteńką książeczkę, z wpisaną datą urodzenia (zdjęcie powyżej) i zaświadczeniem o ostatnim szczepieniu....Jest tam tez wpisane imię, ale ja nie potrafię odczytać tych "hieroglifów"...

Tola przejrzy zdjęcia i zobaczy mniej więcej od którego roku Runo tam się pojawia...Mnie się kojarzy od 2016...Być może się mylę...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, konfirm31 napisał:

Jak nie ma agresji i nie ucieka przed człowiekiem, to szybko się ogarnie przy pomocy Dexterki :). Będzie dobrze :) 

Dokładnie pytałam, czy nie kłapie, czy nie odwija się zębami. Dexterka powiedziała, że to bardziej niepewność i stres związany ze zmianą...Ma założoną obrożę i przypiętą smycz. Bez problemu wyszedł z kojca, zrobił kupę i siku na zewnątrz.  Runo jest bardzo łasy na smaczki, bierze je z ręki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

O masz...No to imię mu wymyślili...nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0058 Wolę zdecydowanie Runo...

Mnie też Runo bardzo się podoba :)

51 minut temu, Onaa napisał:

Gucio w schronisku dostał imię Shrek, a gdzie on do Shreka podobny :).

Mały Kubuś w książeczce ma imię Red ;) A Gucio - Shrek ????? no, nie napiszę może nic ;)

21 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Dokładnie pytałam, czy nie kłapie, czy nie odwija się zębami. Dexterka powiedziała, że to bardziej niepewność i stres związany ze zmianą...Ma założoną obrożę i przypiętą smycz. Bez problemu wyszedł z kojca, zrobił kupę i siku na zewnątrz.  Runo jest bardzo łasy na smaczki, bierze je z ręki.

Jak jest łasy, to Dexterka szybko przez żołądek do serduszka mu trafi :) :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...