Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Witam pięknie!!nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0122 

Zaciskaj, zaciskaj! Jak już będzie gotowy do adopcji to poproszę o ogłoszenia, zrobisz?

Jasne! O to nie trzeba mnie prosić :))

Postaram się też jakiś grosik wpłacić tylko w tym miesiącu już nie dam rady :(

Link to comment
Share on other sites

Tyle się dzieje, że nie nadążam zaglądać na wszystkie nowe wątki:) Większość dnisiejszego dnia poświęciłam nowemu psiakowi, ktory jest w tej chwili u mnie, ale już siadam i cytam. NNiesamowite jak wiele serc poruszył Feniks i jak nam dał siłę do wyciągnięcia tylu zwierzaków. 

Bardzo przepraszam, że nie dam deklaracji, naprawdę nie dam  rady, ale całym sercem jestem z Runo:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mari23 napisał:

I ja dam skromniutka dyszkę stałej- tyle psiaków opuszcza schronisko, że jakoś trzeba fundusze podzielić...

Marysiu, pięknie dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0144

Przy okazji zaproszę na wątek małej Niki

Nika z zamojskiego schroniska jedzie po nowe życie do hotelu Szafirka. - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Tyle się dzieje, że nie nadążam zaglądać na wszystkie nowe wątki:) Większość dnisiejszego dnia poświęciłam nowemu psiakowi, ktory jest w tej chwili u mnie, ale już siadam i cytam. NNiesamowite jak wiele serc poruszył Feniks i jak nam dał siłę do wyciągnięcia tylu zwierzaków. 

Bardzo przepraszam, że nie dam deklaracji, naprawdę nie dam  rady, ale całym sercem jestem z Runo:)

Ewuniu kochana, nie przepraszaj..macie z Elą tyle psiaków pod swoja opieką. Mam nadzieję, że Runo nie zasiedzi się długo w hotelu i w miarę szybko znajdzie domek. Zaglądaj tu do nas często, aktywność na wątku, to też pomoc.:-)) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...