Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

32 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Eluniu, martwię się...Niech te choróbska już zaczną omijać Runo....

Asiu, rozumiem Cię doskonale, bądź dobrej myśli , wierzę w to ,ze będzie dobrze.🤗

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Eluniu, martwię się...Niech te choróbska już zaczną omijać Runo....

Sporo go czeka w najbliższym czasie - resekcja zębów, wycięcie guzka...oby tylko tyle! Dość już wycierpiał...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2021 o 18:53, Alaskan malamutte napisał:

Tak bardzo mi żal tego misia....Marzę o wyjątkowym domku dla niego. I taki będzie! Uśmiechnięty domek - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

 

Dnia 15.05.2021 o 20:38, Gabi79 napisał:

Mnie też się marzy super dom dla Runo

My tu wszystkie takie marzycielki ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, konfirm31 napisał:

Biedulek :(((. Ból jednego zęba potrafi obrzydzić życie, a co dopiero tylu....Nie ma się co dziwić, że wyglądał smutno. Teraz będzie coraz lepiej :)) 

Krysiu...to nie koniec.....Runo ma rozszczep podniebienia nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

Ta informacja mnie zszokowała....nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310 Wetka mówi, że albo się taki urodził, albo...był "jakiś" wypadek...nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

Wolę ta pierwszą wersję...mimo wszystko....

Runo nauczył się z tym żyć, jedzenie nie wpada mu do nosogardzieli....nie zachłystuje się, nie poddusza...

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Krysiu...to nie koniec.....Runo ma rozszczep podniebienia nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

Ta informacja mnie zszokowała....nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310 Wetka mówi, że albo się taki urodził, albo...był "jakiś" wypadek...nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

Wolę ta pierwszą wersję...mimo wszystko....

Runo nauczył się z tym żyć, jedzenie nie wpada mu do nosogardzieli....nie zachłystuje się, nie poddusza...

 

Też mam nadzieję, że to to pierwsze.... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...