Jump to content
Dogomania

Moje pięknie, niepokorne szarości za TM. SUVI - Stara, szara, bura, smutna zamojszczanka - jeszcze będzie pięknie, tylko proszę pomóż


Recommended Posts

Dziękuję za wpłaty dla "pieprzu z solą" : )

 

03.01.21 – 50,00 – limonka80 – styczeń

03.01.21 – 50,00 – Mruczka – styczeń

04.01.21 – 10,00 – mari23 - stycze[A1] ń 21

07.01.21 – 10,00 – Niesiowata – styczeń

07.01.21 – 30,00 – CZETKA – styczeń

10.01.21 -30,00 – kado – styczeń

12.01.21 – 30,00 – uxmal – styczeń

13.01.21 – 200,00 – Aska7 - styczeń

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 10:02, Jaaga napisał:

Wczoraj kucałam na wybiegu i albo Suvi ma słaby wzrok albo ośmieliło ją to, że byłam nisko, ale podeszła do mnie. Powąchała i po chwili odeszła.

Bardzo się cieszę, oby u Suvi wciąż było do przodu, chociaż minimalnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 10:02, Jaaga napisał:

Wczoraj kucałam na wybiegu i albo Suvi ma słaby wzrok albo ośmieliło ją to, że byłam nisko, ale podeszła do mnie. Powąchała i po chwili odeszła.

Wzrok Suvi nie ma tu znaczenia. Węch jest najważniejszy. Pies jest jednym, wielkim nosem :))) Nie podejdzie do źle kojarzonego zapachu.

A Twoja niska pozycja mogła jej dodać odwagi. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 17:14, Aska7 napisał:

Jagna, co tam ? Kucałaś, smarowałaś ? 😜

Jasne, nie doszłabym do wybiegu 😆za to gmeram jej w budzie za miskami, które tam znosi z upodobaniem. Czasem burczy, ale to tyle. Przywykła już ze właże jej do połowy do budy. Za kilka razy spróbuję ją dotknąć.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 11:50, Aska7 napisał:

Weź w końcu jakiegoś psa to Ci przywiozę i sama zrobię zdjęcia 😂😜

Ja na pewno nie wezme, bo mam dwa swoje adoptowane staruszki, które mi sie pogorszyły, a teraz wszystko kosztuje 😞 Do tego Laima i chory Baryton, z którym nie wiem co zadecydować. jesli ktoś będzie chciał dać psa na hotel, to po wyjeździe Wabi, Wolfika i Loni nie będzie problemu. Na razie pojechała tylko szczeniaczka, a dojechała Sara. W niedzielę jedzie Wabi, a mam nadzieję, że do końca przyszłego tygodnia wspólnym transportem Wolfik i Lonia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 18:44, mdk8 napisał:

a dałabyś radę przyjąć na hotel "brata" Andżeli ?

Niestety nie, bo psa mogę wziąć tylko do domu. Musialby pojechać wiec Maro, żebym mogła wziąć innego dużego. Andżela nie jest łatwa. Dzis miałam zly dzień i chciala zaatakować Maxima.  Nie dawała się odciągnąć i dopiero drzwiami ich oddzieliłam, a jak udało mi się je zamknąć, ją zaprowadziłam na piętro.  Mamy tak, ze jak ona jest na ogrodzie, to on w domu i odwrotnie. Pies wiec musi być mniejszy i normalny. Nie wiem nawet, czy to dobry pomysł, żeby one w ogóle były kiedykolwiek razem ze względu na to, co się stało. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...