Jump to content
Dogomania

Moje pięknie, niepokorne szarości za TM. SUVI - Stara, szara, bura, smutna zamojszczanka - jeszcze będzie pięknie, tylko proszę pomóż


Recommended Posts

Dnia 26.11.2021 o 09:18, Jaaga napisał:

Nie. Jest odizolowana. Ma zamknięty wybieg. Płacze i zawodzi, bo tęskni za innymi psami, ale trudno. To jedyny nie zaszczepiony pies. Kupy robi i to imponujace. Dostaje probiotyk do pokarmu.

Żal, że płacze, ale to dla jej dobra. Trzymam mocno kciuki za wszystkie Wasze zwierzaki ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Suvi już wychodzi. Jednak ze względu na temperaturę i skład stada, trochę cierpi z braku towarzystwa. Nie jest już taka towarzyska jak wczesniej, kiedy psiaki wbiegały do niej i są aktywowały. Mąż założył jej ochronę na otwór w budzie i teraz wiekszość czasu spędza w niej. W śniegu wydeptała sobie scieżkę do furtki. W niedzielę była u niej Andżela, ale ona akurat siedzi przyklejona do ogrodzenia i zawodzi, żeby wrócic do domu, więc Suvi z niej nie ma żadnego pożytku. 

Link to comment
Share on other sites

Mały miał wczoraj szczęście, bo wyjechala do DS Brawurka 20 min. po jego przyjeździe. I w ostatnim momencie przed jego przyjazdem dowiedziałam sie, że przechodzi przez ogrodzenia. Dom nie jest (niestety) z gumy, więc już kolejny musiałby byc z Suvi. I tak razem z Beą zajmują naszą sypialnię. W końcu chcielibysmy ją odzyskać, więc teraz już tylko muszą być dwie adopcje.

Suvi rzeczywiście brakuje towarzystwa. Andżela dana na wybieg siedzi przyklejona do ogrodzenia i monotonnie szczeka. Żadnej z niej więc korzyści. Wczesniej Oreo i Marti od razu się do niej ładowali i ją zabawiali. Teraz nie ma żanego takiego wesołka i wychodzą z łaską, więc nie mam mowy o dłuższym pobycie z Suvi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wpłaty dla szarej pięknoty 🥰

 

02.12.21 – 50,00 - Mruczka – grudzień

02.12.21 – 20,00 – Isiak – grudzień

02.12.21 – 50,00 – limonka80 – grudzień

03.12.21 – 10,00 – Niesiowata – grudzień

06.12.21 – 10,00 – mari23 – grudzień

10.12.21 – 30,00 – uxmal – grudzień

13.12.21 – 30,00 – kado – grudzień

15.12.21 – 200,00 – Aska7 – grudzień

Jak zwykle dziękujemy kwiatkiem

 

 

balon-foliowy-kwiatek-teczowy-14-w-iext54006453.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 1.01.2022 o 20:13, Aska7 napisał:

Jaaga, daj no jakieś zdjęcie. Jak byłam ostatnio i zagadałam "Suviku kochany, pokaż się cioci", to tylko kocyk na wejściu budy zafalował od parsknięcia i tyle.

Ja też czekam na Suvi z utęsknieniem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 20:13, Aska7 napisał:

Jaaga, daj no jakieś zdjęcie. Jak byłam ostatnio i zagadałam "Suviku kochany, pokaż się cioci", to tylko kocyk na wejściu budy zafalował od parsknięcia i tyle.

Ale w sensie, że tak na bezczela Cię ofuczyla?;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 22:10, kado napisał:

Coś nie bardzo widzą się jej nowi goście;) Mimika raczej marsowa;)))

Wręcz przeciwnie. Sytuację opisałam na wątku Maro. Suvi wreszcie wyszła z budy, gdzie ostatnio spędzała większość czasu. Taki wyraz pysia 😉 teraz jest aktywna, wychodzi chętnie nie tylko z budy, ale i z zagrody. Wreszcie od wyjazdu Martiego ma towarzystwo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2022 at 11:26 PM, Jaaga said:

Wręcz przeciwnie. Sytuację opisałam na wątku Maro. Suvi wreszcie wyszła z budy, gdzie ostatnio spędzała większość czasu. Taki wyraz pysia 😉 teraz jest aktywna, wychodzi chętnie nie tylko z budy, ale i z zagrody. Wreszcie od wyjazdu Martiego ma towarzystwo. 

Sliczna jest, oj szkoda ze taka niedotykalska...

Maro tez niezly przystojniak, tylko chudzina jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...