Jump to content
Dogomania

Moje pięknie, niepokorne szarości za TM. SUVI - Stara, szara, bura, smutna zamojszczanka - jeszcze będzie pięknie, tylko proszę pomóż


Recommended Posts

9 godzin temu, kado napisał:

Strasznie Ci dziękuję Aska 7 za pomoc Szari. Zawsze miałam nadzieję, że uda się jej opuścić to straszne miejsce. Zapisz proszę ode mnie 30 zł stałej i nr konta poproszę.

Dziękuję pięknie : )

Link to comment
Share on other sites

Aska7, mam tylko prośbe o której pisałam już na wątku zamojskim. Bardzo proszę, żeby sunia przyjechała odpochlona. Wiem juz od Toli, że wcześniej tego w schronisku nie zrobią, ale bedę wdzięczna za przygotowanie jakiegoś oprysku  i podanie jej na drogę czy wstapienie do weta na oprysk, bo naprawdę nie nie mogę sobie zapchlić środowiska i innych psów. Mam duże psy, gdzie dawka Advocate na miesiąc kosztuje 50 zł na jednego. Nie mówiąć o tym, że nie wyobrazam sobie, że miałabym przekazać jakiegoś mojego szczeniaka z pchłami do nowego domu, a niestety jak pchły się rozgoszczą już w otoczeniu, to trudno się ich pozbyć.

Bardzo cieszę się z Twojego zaangażowania w uratowanie szarej, bo parę lat chodziła mi po głowie, ale zawsze był jakiś "gorszy" psiak.

Link to comment
Share on other sites

Dołączę się do prośby o wsparcie dla suni, bo ona musi po przyjeździe jechać do weta koniecznie na przeglad, a po kwarantannie do kąpieli i fryzjera, żeby mogła isć do domu. na pewno trzeba zrobić pełne badanie krwi, zakładam że zeby w tym wieku i tyle lat zaniedbane, też bedą wymagały czyszczenia. No i obowiązkowo na dzień dobry test na lamblie i normalne badanie kału.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...