Jump to content
Dogomania

Moje pięknie, niepokorne szarości za TM. SUVI - Stara, szara, bura, smutna zamojszczanka - jeszcze będzie pięknie, tylko proszę pomóż


Recommended Posts

Dnia 11.02.2022 o 16:22, Poker napisał:

Ojej.  A może da się podawać teraz kroplówkę podskórnie?

Nie, musi dostać lek we wlewie dożylnym. Zresztą jest weekend, nie ryzykowałabym zostawić ja na podskórnym podaniu. Dzis to jakiś obłęd, teraz dopiero odjechała Pani z jamnisią.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 16:56, Poker napisał:

Widziałam, są złe. Poszły nerki, wątroba , trzustka.  Ma bardzo wysoki poziom tłuszczów w surowicy co grozi udarem i niskie albuminy co świadczy o wyniszczeniu.

Matutu  😞  Widocznie ropa już jakiś czas siedzi w organizmie  😞  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 16:56, Poker napisał:

Widziałam, są złe. Poszły nerki, wątroba , trzustka.  Ma bardzo wysoki poziom tłuszczów w surowicy co grozi udarem i niskie albuminy co świadczy o wyniszczeniu.

Dziękuję, że zagladnelas w wyniki. Andrzej czeka jeszcze w kolejce w przychodni.  Po wspólnych konsultacjach, poczekamy jeszcze na opinie lekarza i jeśli  będzie za eutanazją, to będziemy musieli podjąć najtrudniejsza decyzję.

Żal mi Aska7, bo jest w drodze z Lonią, a musi podejmować taka decyzję. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 17:02, elik napisał:

Matutu  😞  Widocznie ropa już jakiś czas siedzi w organizmie  😞  

Aż się wierzyć nie chce. Jeszcze trzy dni temu jadla z apetytem. Co dzień dostawała karme z dodatkami, do tego jajeczka, jak kurom podkradła. Jazgotala z Andżelą na Gaję.  Nie potrafię pojąć, jak normalnie mogla zachowywać się do przedwczoraj przy takim stanie. Przedwczoraj rano była jakby obolala, poobserwowalam ją i popołudniu juz była wetka. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi źle.  Mogłabym siedzieć całymi dniami na kroplówkach, żeby tylko to wróciło jej zdrowie. Jednak skoro nie ma takiej możliwości, to nie chcę, żeby cierpiała niepotrzebnie.

Nie zostawimy jej w przychodni.

Trzeba teraz myśleć o tym, że po 12 latach zamknięcia poznala przestrzeń, wolność bez walki o jedzenie czy schronienie. Mogla żyć jak chciala przez te ostatnie miesiące. Chyba czułabym się jeszcze gorzej, gdyby została w schronisku i tam odeszła.  Gdyby pewnego dnia Tola napisała, że zniknęła i jej nie ma.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...