Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Jestem u Makarego, deklaruję 10 zł na rok. Mam na głowie białą sunię ale o Makarym też wcześniej myślałam i jak tylko będę mogła to będę go wspomagać.

Mika, jejku, naprawdę nie trzeba.. Masz przecież sunię na głowie! W ogóle to tak trochę przeze mnie jesteś "wciągnięta", bo zaczęło się od tego, że jako jedyna zgłosiłaś się, żeby pociągnąć wątek następcy Fenisia. 

W sumie to cieszę się, że tak napisałam, że nie pociągnę wątku. Bo mogłam tego nie pisać, wziąć kolejnego psa i tyle. A zobaczcie ile się zadziało! Ile psów jedzie :D

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, agat21 napisał:

Mika, jejku, naprawdę nie trzeba.. Masz przecież sunię na głowie! W ogóle to tak trochę przeze mnie jesteś "wciągnięta", bo zaczęło się od tego, że jako jedyna zgłosiłaś się, żeby pociągnąć wątek następcy Fenisia. 

W sumie to cieszę się, że tak napisałam, że nie pociągnę wątku. Bo mogłam tego nie pisać, wziąć kolejnego psa i tyle. A zobaczcie ile się zadziało! Ile psów jedzie :D

"narozrabiałaś" ale z baaaardzo dobrym skutkiem :) :)

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, agat21 napisał:

W sumie to cieszę się, że tak napisałam, że nie pociągnę wątku. Bo mogłam tego nie pisać, wziąć kolejnego psa i tyle. A zobaczcie ile się zadziało! Ile psów jedzie 😄

Widocznie tak miało być... całe szczęście 🙂

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, agat21 napisał:

Podoba mi się ten dodatkowy wątek sensacyjno - szpiegowski : "powiedz stary który to Makary ;) " 

To ja dodam drugi wątek - mam Twoje dwa konta, więc które to będzie Makarego? To po Amberku? :)

6 minut temu, Aska7 napisał:

Proszę mi zakreślić kółkiem Makarego

Nie potrafie zakreślać, ale kopiuj-wklej zdjęcie ;)

To jest Makary.

Owczarkowaty nowo przyjęty to skośnooki Harry, który jest słaby, ale nie jest niewidomy. Ten mniejszy po prawej stronie Makarego na zdjęciu to chudzinek też nowo przyjęty.

1618226535552.jpg

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Aska7 napisał:

Jak pytałam o to zdjęcie, to z prawej Makary.

Jak rozmawiałam z Tolą, to ten owczarkowaty z prawej to nowo przyjęty wywalony na starość, ale nie Makary. Poproszę o konkret

 

IMGP3026.JPG.c1ab4d602dc55b1a5d9061a9a00acb69.JPG-1.jpg.c36981c00a6273fbfdaf1bc2ed3591f1.jpg.2882a7c8ec84588177a8f70be3b9b5be.jpg.49316fec6e6936ebfe9907ce84ff83a3.jpg

Ale wywalony na starość to właśnie Makary. Znaleziony w rowie wycieńczony.

obraz.png.1155d815874c3b2cdb890bc6db08c9c8.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...