Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

Na pewno Makuś dobrze się zaaklimatyzuje. Na początku będzie niepewny i trochę przestraszony, ale wierzę, że szybko mu przejdzie. Na początek też dostał od dexterki karmę, którą jadł do tej pory, żeby nie było sensacji żołądkowych. On wrażliwiec pod tym względem.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, KrystynaS napisał:

Mari Makary podobny do Feniksa, prawda?

Na szczęście nie aż tak bardzo...na moje szczęście... może dlatego, że ma lśniącą, zadbaną sierść i wygląda kwitnąco - za co Dexterce należą się podziękowania i wyrazy uznania <3

21 godzin temu, agat21 napisał:

Aska.. ❤❤❤

Powtórzę i pomnożę przez 1000000 <3

21 godzin temu, agat21 napisał:

Na pewno Makuś dobrze się zaaklimatyzuje. Na początku będzie niepewny i trochę przestraszony, ale wierzę, że szybko mu przejdzie. Na początek też dostał od dexterki karmę, którą jadł do tej pory, żeby nie było sensacji żołądkowych. On wrażliwiec pod tym względem.

U mnie na podwórku już po odjeździe znalazłam "koopkę" składającą się z kilku kleksów, może skutek stresu spowodowanego podróżą, choć on naprawdę taki spokojny i grzeczny, że słów zachwytu brakuje :)

13 godzin temu, Aska7 napisał:

Makuś był bardzo grzeczny. U Marysi popił, pozwiedzał i poszedł spać. U Kasi jak na pierwsze wejście na obcy teren i w obce stado to bardzo dobrze. 

U mnie pieski zupełnie dla niego obce słyszał, ale nie przestraszył się, tak słodko, spokojnie sobie dreptał , choć "powitanie" głośne było ;) Nie stresowałyśmy go bezpośrednim kontaktem z psiakami, choć one bardzo chciały się przywitać "nos w nos" ;) Makary to bardzo zrównoważony, spokojny piesio, doskonale sobie radzi w obcym terenie, myślę, że dość dawno stracił wzrok i dlatego nauczył się z tym funkcjonować.

Cudowny, kochany Makary <3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Oby, bo ciałka to on i tak za dużo nie ma : / Wiem, że to okropne, ale ja lubię takie lekko obłe, korpulentne, krągłe, pyszniutkie ...

Niezdrowe to, ale szczęśliwe : /

A na mnie ciągle Basia krzyczy, że moje za grube ;) :)

Makary nie jest chudziutki, nawet na ręce da się go wziąć ;) ale jak troszkę ciałka nabierze, to gruby wcale nie będzie :) 

Link to comment
Share on other sites

Makary jak dla mnie jest w sam raz, może w rzeczywistości gdzieś tam kości jeszcze trochę wystają ale ja tego nie widzę. Aska widziała go na żywo to wie najlepiej, no ale jak sama pisze lubi psy trochę tzw."przy kości". Ja wolę szczupłe i Makuś taki mi się wydaje. Mari też nie uważa go za chudego.

Powoli Makary pozna kikou i mieszkające u Niej psy. Jest dobrze i będzie jeszcze lepiej.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, KrystynaS napisał:

Makary jak dla mnie jest w sam raz, może w rzeczywistości gdzieś tam kości jeszcze trochę wystają ale ja tego nie widzę. Aska widziała go na żywo to wie najlepiej, no ale jak sama pisze lubi psy trochę tzw."przy kości". Ja wolę szczupłe i Makuś taki mi się wydaje. Mari też nie uważa go za chudego.

Powoli Makary pozna kikou i mieszkające u Niej psy. Jest dobrze i będzie jeszcze lepiej.

trafnie napisane, Makary jest szczupły, ale nie chudy :)

Kikou ma ogromną wiedzę i doświadczenie, dba o psiaki wspaniale, więc będzie tylko lepiej <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...