Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

3 minuty temu, KrystynaS napisał:

Agat ja mam konto dla Pongo zaczynające się 62 .... Dla Makarego jakie będzie? Ja coś mam z tymi kontami lekki bałagan. Przyznam, że byłoby mi wygodnie wpłacać dla obu (Pongo i Makary) jednym przelewem zaznaczając dla kogo co

Nie ma problemu, płać, na jakie Ci wygodnie :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, agat21 napisał:

Transport śleputka Makarego do dexterki w niedzielę :) Aska nie chce kasy na paliwo, ale na wspomożenie swojej suni, którą będzie wiozła też do hotelu. Wpłacę 100 zł

Dzięki : ), ale proszę po nie przed, bo mogę na przykład nie dożyć.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aska7 napisał:

Dzięki : ), ale proszę po nie przed, bo mogę na przykład nie dożyć.

Co Ty wygadujesz. Lubię czarny humor niezmiernie, ale psiaki na Ciebie tam czekają, więc postaraj się dożyć ;))

Przepraszam, że 100 zł tylko, ale Alaskan na swojego psiaczka też wpłaci Ci dla suńki 100 zł. To już cosik do tak zwanej kupy będzie :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

Co Ty wygadujesz. Lubię czarny humor niezmiernie, ale psiaki na Ciebie tam czekają, więc postaraj się dożyć ;))

Przepraszam, że 100 zł tylko, ale Alaskan na swojego psiaczka też wpłaci Ci dla suńki 100 zł. To już cosik do tak zwanej kupy będzie :)

Moja mama mówi, "nie wiadomo, komu z brzega". 

To bardzo dużo, dziękuję : )

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, KrystynaS napisał:

Makary to ten większy pies. Będzie pięknym, czarnym owczarkopodobnym Makarym tylko jeszcze trochę. Wyjeżdża w niedzielę

 

18 minut temu, Aska7 napisał:

Nie, mniejszy

 

 

Aha ?

 Najpierw zrozumiałam że to ten większy piesek tak się biedny obija, ale potem była ta fotka i wydawało mi się że ten mniejszy, a teraz to w sumie nie wiem. Ale poproszę nr kota.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, KrystynaS napisał:

Aska no jak mniejszy, Makary to ten większy przy siatce. Agat który to jest Makary??

Ja też jestem przekonana, że to ten większy, ten drugi - mniejszy - niedawno trafił, jest chudziutki bardzo, a trzeci w boksie to "mój" Misio.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, agat21 napisał:

Ten większy, przy siatce. Tola zarezerwowała go dziś ! :))

Czekam na zdjęcia. I powiedziała, że jest przekochany, bardzo lgnie do człowieka, chce być tulony i głaskany. Gdyby nie siatka, to by go wyprzytulała za wszystkie czasy :D

Jestem po małej usterce telefonu, ale już ok.

Tak, Makary jest cudowny, chce być głaskany, wydawał przy tym takie śmieszne pomrukiwania. 

Wygląda lepiej, niż jak trafił do schroniska, wydaje mi się, ze nie jest już taki powyginany.

Ktoś wyrzucił go w te największe mrozy, dobrze, że we wsi, bo inaczej już by nie żył.

Ktoś położył mu na śniegu kawałek materiału, a Makary położył się i czekał już tylko na śmierć:(.

Gmina zawiadomiła zamojskie schronisko i tak tutaj trafił.

Makary dzisiaj

1618226535552.jpg

1618226544323.jpg

1618226553745.jpg

1618226563604.jpg

1618240735033.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...