Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

Płacę za hotelowanie Makusia w listopadzie i dokupię jeszcze jutro olejek, bo się już skończył, a Kikou właśnie mi napisała, że przez ostatnie 3 dni Makuś wstawał na łapki!! 😃 Nie chodził gdzieś dalej z posłanka, ale że w ogóle sam się podnosił i zmieniał pozycję to już super wiadomość! Myślę, że mógł być to efekt olejku, bo nic innego już Makuś nie bierze ze względu na wątrobę. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2022 o 23:19, agat21 napisał:

przez ostatnie 3 dni Makuś wstawał na łapki!! 😃 Nie chodził gdzieś dalej z posłanka, ale że w ogóle sam się podnosił i zmieniał pozycję

Świetna wiadomość, dał radę sam się  podnieść to dużo w jego stanie, wiadomo że biegał nie będzie ale może za jakiś czas podrepta parę kroków. Agat możesz podać nazwę tego olejku, wiem że wcześniej pisałaś  ale nie zapamiętałam. Takie rzeczy warto zapisać sobie bo nigdy nie wiadomo kiedy taka wiedza może się przydać

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2022 o 10:05, kikou napisał:

"Malutki" bardzo dziękuje za olejek,

mówił mi, że skoro Cioteczki tak się martwią to on będzie ćwiczył. Ostatnio próbował się wdrapać na kanapę 😲😲

IMG_20221209_091209.jpg

Kochany Pyszczuś! Dzielny bardzo! Pomogłaś zdobyć kanapę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...