Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

Dnia 13.11.2022 o 23:29, KrystynaS napisał:

Już nie stanie na łapki 1061363624_paczsmutek.gif.08c836a72a3bdacf62948603ed101f0a.gif. Na pewne schorzenia nie ma leku. Tak ciężko to czytać

To prawda, w głębi duszy liczyłam, że jeszcze się podniesie. Pocieszam się myślą, że mimo wszystko życie go cieszy, bo ma apetyt i dużo śpi. Jak dobrze, że jest w tak dobrym miejscu a nie w schronie. Może sobie spać do woli w cieple i spokoju. I z pełnym brzuchem. Starość jest trudna, ale Makuś trafił do wspaniałego domu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2022 o 09:27, agat21 napisał:

w głębi duszy liczyłam, że jeszcze się podniesie. Pocieszam się myślą, że mimo wszystko życie go cieszy, bo ma apetyt i dużo śpi. Jak dobrze, że jest w tak dobrym miejscu a nie w schronie. Może sobie spać do woli w cieple i spokoju. I z pełnym brzuchem. Starość jest trudna, ale Makuś trafił do wspaniałego domu.

Tak, trudna i okropna ta psia starość, też mocno wierzyłam że Makuś jeszcze wstanie i łapki poniosą go jeszcze po trawie, krótko się tym cieszył.

Też pocieszam się myślą, że na starość ma miękkie posłanie i ręce które go głaszczą, że  jest zadbany, kochany, bezpieczny ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 16:01, agat21 napisał:

Pieniądze ze Skarpety dotarły dzisiaj - z całego serca dziękuję w imieniu Makusia! 🧡❤️

Trzeba jeszcze na wątku Skarpety potwierdzić wpływ pieniążków i do pierwszego posta tego wątku wkleić banerek "skarpetowy", że pies otrzymał pomoc. :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2022 o 12:01, mari23 napisał:

Trzeba jeszcze na wątku Skarpety potwierdzić wpływ pieniążków i do pierwszego posta tego wątku wkleić banerek "skarpetowy", że piez otrzymał pomoc. 🙂

Potwierdzę na wątku Skarpety. Banerek jest wklejony w drugim poście - tam, gdzie informacje o wsparciu Makusia 🙂

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam też zbiórkę dla zamojskich staruszków, wystawiłam na dłuższy okres, będziemy cierpliwie zbierać, a uzyskane pieniądze podzielimy równo na wszystkie psy.

Jeśli trzeba będzie zrobić zbiórkę oddzielnie dla Łatusia, to usunę go z tej zbiorowej zbiórki.

Proszę o rozsyłanie linku znajomym, udostępnianie, bo to szansa na dodatkowe pieniądze.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/zamojskiestaruszki

 

Może ktoś inny tytuł podsunie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2022 o 19:59, Tola napisał:

Zrobiłam też zbiórkę dla zamojskich staruszków, wystawiłam na dłuższy okres, będziemy cierpliwie zbierać, a uzyskane pieniądze podzielimy równo na wszystkie psy.

Jeśli trzeba będzie zrobić zbiórkę oddzielnie dla Łatusia, to usunę go z tej zbiorowej zbiórki.

Proszę o rozsyłanie linku znajomym, udostępnianie, bo to szansa na dodatkowe pieniądze.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/zamojskiestaruszki

 

Może ktoś inny tytuł podsunie?

Dzięki Tolu. Nie mam weny dzisiaj, tytuł może jakiś bardziej przykuwający uwagę? Może ktoś coś podpowie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2022 o 12:20, Moli@ napisał:

mogę prosić o link do wątku Skarpety

proszę bardzo:

Dnia 19.11.2022 o 12:53, agat21 napisał:

Potwierdzę na wątku Skarpety. Banerek jest wklejony w drugim poście - tam, gdzie informacje o wsparciu Makusia 🙂

Super :) Formalności zgodnie z regulaminem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...