Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

Makunio ma się lepiej jesli chodzi o klopoty z brzuszkiem, lepiej je i zalatwia się poprawnie ale nóżeńki coraz slabsze przejdzie ledwie kilka kroków nasz chłopak i bęc na pupkę. I to tylko na zewnątrz gdzie jest dobra przyczepność w domu nie ma siły nawet się podnieść.

IMG_20221028_180710.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On biedaczysko trafił do schronu po jakimś wypadku, zabrany z rowu. Kto wie co wtedy mu się przydarzyło.. Żal mi straszliwie, że przez jakieś podłe wcześniejsze życie (czytaj: podłych ludzi) teraz tak zaniemógł. Przecież ma wolę życia, ma energię, pewnie pohasałby jeszcze po domu i ogrodzie - tylko ciałko zbyt umęczone odmawia posłuszeństwa. ☹

Kasiu, dziękuję Ci, że u Ciebie ma tak dobrą troskliwą opiekę i tyle serca. To łagodzi ból duszy i pewnie Makusiowi pozwala znieść jego niedomaganie i czyni życie o niebo lepszym. ❤

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2022 o 12:13, Onaa napisał:

 Dla Makusia 🍀 z mojego bazarku poleciały pieniążki 1/4 kwoty bazarkowej   🍀 , proszę o potwierdzenie na wątku bazarku

 

Dziękuję kochana! Bardzo dziękuję! 😘🌷🧡 Makusiowi bardzo się przyda trochę kasy. Jestem wyjechana do poniedziałku, zajrzę na konto jak tylko wrócę i potwierdzę 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2022 o 18:24, kikou napisał:

Ale mówi, ze jest cieplo, jedzonko przynoszą, da się wstrzymać 😉

No i na szczęście jest miły dla kompanów, zawsze pozwala koło siebie jakiemuś przycupnąć

IMG_20221028_181721.jpg

❤️❤️❤️ 

cóż napisać, jak łzy lecą....

Link to comment
Share on other sites

Makuś niestety już nie chodzi wcale i kikou napisała, że już nie ma co o chodzeniu myśleć 🥺😢 W słoneczne dni jest wynoszony na zewnątrz. Dobry ma apetyt i dobrze toleruje pieluszki..

Trochę nie umiem tego skomentować, przybiło mnie.

Wstawiam jedną z faktur za karmę, będą jeszcze dwie

 

IMG-20221113-WA0000(1).jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2022 o 22:30, agat21 napisał:

Makuś niestety już nie chodzi wcale i kikou napisała, że już nie ma co o chodzeniu myśleć 🥺😢 W słoneczne dni jest wynoszony na zewnątrz. Dobry ma apetyt i dobrze toleruje pieluszki..

Już nie stanie na łapki 1061363624_paczsmutek.gif.08c836a72a3bdacf62948603ed101f0a.gif. Na pewne schorzenia nie ma leku. Tak ciężko to czytać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...