Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

Dnia 10.10.2022 o 15:34, agat21 napisał:

Dotarło! Ogromnie dziękuję i Makuś również 😘 🐶

Agatko, tak na przyszłość...

Pisz proszę o kłopotach finansowych psiaka!! Po to tu jesteśmy, aby sobie wzajemnie pomagać, wspierać.  

Ja nie zawsze zaglądam na pierwszą stronę, ale wątek Makusia śledzę na bieżąco. Dobrze, że KrystynaS napisała....

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2022 o 20:53, wiolhelm170 napisał:

Jestem na wątku, przepraszam nie ogarniam rzeczywistości przez ostatnie dwa lata.

Dziękuję Ci bardzo za wpłaty za wrzesień i październik 😘💙💚

Mam nadzieję, że nie dzieje się złego w Twoim życiu, tylko po prostu dużo się dzieje. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2022 o 16:20, Alaskan malamutte napisał:

Agatko, tak na przyszłość...

Pisz proszę o kłopotach finansowych psiaka!! Po to tu jesteśmy, aby sobie wzajemnie pomagać, wspierać.  

Ja nie zawsze zaglądam na pierwszą stronę, ale wątek Makusia śledzę na bieżąco. Dobrze, że KrystynaS napisała....

 

Asiu, no jakoś nie zawsze mi to wychodzi, żeby pisać. Jest tyle psiaków na dogo i nowych nieszczęśników czekających na ratunek. Ale dzięki, sama świadomość już pomaga 😘🤗

Link to comment
Share on other sites

U Makusia znowu gorzej 😕 Apetyt nawet i ma, zaczyna lepiej jeść, ale wstawać znowu nie może . Nawet jak się podtrzymuje mu tył, to przednie łapki nie dają rady. 😞 Podejrzewam, że bardzo dokucza mu ból - może stawów, może kręgosłupa. Na środkach przeciwbólowych przez chwilę dawał radę, ale nie może brać tych środków dłużej ze względu na wątrobę. Poczytałam wczoraj o olejku konopnym dla psów. Jest naturalnym środkiem wspomagającym leczenie wielu schorzeń, między innymi narządów ruchu oraz nerek i wątroby. Zamówię Makusiowi, może chociaż trochę mu pomoże. Bardzo bym chciała, żeby jeszcze mógł trochę normalnie pożyć, ciesząc się jesienią, zimą w ciepłym domu, wiosną, latem..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Agat no co Ty, myślałam że z przyzwyczajenia wpłaciłam tyle co zawsze.

Martwię się Makarym, on chyba jest staruszek. Nie wiem czy  ten olejek przyniesie jakąś choćby minimalną poprawę w jego stanie. Tu jeśli to tylko jakieś silne leki a nie można bo wątroba nie pozwala. Nie udała się Bogu ta starość, oj nie udała.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2022 o 15:05, KrystynaS napisał:

Agat no co Ty, myślałam że z przyzwyczajenia wpłaciłam tyle co zawsze.

Martwię się Makarym, on chyba jest staruszek. Nie wiem czy  ten olejek przyniesie jakąś choćby minimalną poprawę w jego stanie. Tu jeśli to tylko jakieś silne leki a nie można bo wątroba nie pozwala. Nie udała się Bogu ta starość, oj nie udała.

Czasem takie naturalne rzeczy bardzo dobrze działają, mam nadzieję, że Makusiowi też pomoże. Już zamówiłam dla niego. Z niczym mocniejszym nie można ryzykować.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2022 o 15:14, Ewa Marta napisał:

Zaglądam do Makusia. Moja Peruszka dostaje od ponad miesiąca olejek CBD. Jest w dużo lepszym nastroju, ciągle merda ogonkiem i więcej uczestniczy w życiu domowników. 

O, świetna wiadomość - dziękuję 🙂 To mnie podnosi na duchu i oby Makusia podniosło na łapy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2022 o 21:01, Tyśka) napisał:

Zaglądam do Makusia tylko nic nie piszę... zdrowia i sił mu życzę. 

 

Dnia 14.10.2022 o 15:14, Ewa Marta napisał:

Zaglądam do Makusia. Moja Peruszka dostaje od ponad miesiąca olejek CBD. Jest w dużo lepszym nastroju, ciągle merda ogonkiem i więcej uczestniczy w życiu domowników. 

 

Dnia 14.10.2022 o 21:55, KrystynaS napisał:

Oby Makaremu pomogło, na zdrowie Makusiu ❤️

Bardzo Wam dziękuję za odwiedziny. Mam nadzieję, że niedługo będą lepsze wieści od niego..

Link to comment
Share on other sites

I są lepsze wieści 🙂 Makuś odżywa, ma wreszcie dobry apetyt, zjada już prawie normalne porcje, jeszcze nie jest w stanie sam wstać na łapki, ale jak już wstanie z pomocą, to trochę pochodzi. Każdego dnia trochę więcej! 😃 Jestem przeszczęśliwa! 

Olejek konopny wczoraj dojechał, więc rozpoczynamy kurację 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...