Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

Dnia 8.01.2022 o 11:40, limonka80 napisał:

 

 

Mój Dżekunio też jest długi i ma duże zwyrodnienia kręgosłupa, librelę stosujemy od dwóch miesięcy i bardzo polecam. Już po pierwszej dawce niesamowita zmiana na korzyść, Dżekuś porusza się zupełnie inaczej, tak dziarsko, również kładzie się i wstaje znacznie  sprawniej. Zaczął się nawet przeciągać, czego już od dawna nie robił. Preparat działa do max pięciu tygodni, my zastosowaliśmy ponownie po upływie czterech, bo pogorszenie sprawności w poruszaniu się zaczęło już być widoczne. Koszt spory, ale moim zdaniem warto. Podobno są psy, na które prepatat nie działa, ale zdarza się to rzadko.

Tak też coraz bardziej się skłaniam ku temu lekowi. Inne rzeczy raczej nie wchodzą w grę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 11:40, limonka80 napisał:

 

 

Mój Dżekunio też jest długi i ma duże zwyrodnienia kręgosłupa, librelę stosujemy od dwóch miesięcy i bardzo polecam. Już po pierwszej dawce niesamowita zmiana na korzyść, Dżekuś porusza się zupełnie inaczej, tak dziarsko, również kładzie się i wstaje znacznie  sprawniej. Zaczął się nawet przeciągać, czego już od dawna nie robił. Preparat działa do max pięciu tygodni, my zastosowaliśmy ponownie po upływie czterech, bo pogorszenie sprawności w poruszaniu się zaczęło już być widoczne. Koszt spory, ale moim zdaniem warto. Podobno są psy, na które prepatat nie działa, ale zdarza się to rzadko.

Dziekujemy to cenny głos. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Wasnie zamówiłam Librelę dla Barytona, tylko nie dotarła  z hutrowni przez ostatnie dni. Dla nas to ostatnia deska ratunku. Czytałam bardzo pozytywne opinie. U Barytona jest zaawansowana sponyloza, atakcja czterokńczynowa, jest po operacji neurochirurgicznej usunięcia większości pocisków z okolicy szyjnej kręgosłupa. Jeden odłamek niestety nie do usunięcia.

W ostanich dniach całkiem przestał chodzić. Wczesniej jeszcze sterydy jakoś pomagały i Gabapentyna. Teraz ona juz nie działa, a inne środki przeciwzapalne i przeciwbólowe zupełnie nie działały nigdy. Podwija stópki pod siebie i nie potrafi iść nawet jesli uda mu się stanać na łapach. Mam nadzieję, że środek dotrze w poniedziałek. Czytałam w ulotce, że pierwsza dawka może u niektórych psów nie podziałać. Oby jednak podziałała.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2022 o 11:36, Tyśka) napisał:

Trzymam ❤️ Dużo zdrowia dla Makarego.

 

Dnia 18.01.2022 o 13:40, KrystynaS napisał:

Oj tak żeby ta Librela pomogła.

 

Dnia 19.01.2022 o 16:13, Ellig napisał:

Mocno trzymam kciuki!

Dzięki wielkie za obecność i wspieranie Makusia 😘

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2022 o 17:49, Aska7 napisał:

A jak to wpłynie na Makusiowe finanse ? 

Dokładnie jeszcze nie wiem jak często trzeba będzie podawać, ale pierwsza dawka będzie kosztować 320 zł. Poproszę kikou, żeby weta dopytała na jak długo starcza ta pierwsza dawka - 2 tygodnie czy miesiąc. Potem dawki się powtarza raz w miesiącu - tak doczytałam. 

Link to comment
Share on other sites

Lek powinien byc w czwartek i startujemy. Przy czym u Makusia nie jest to jeszcze tak poważny stan jak u w/w niektórych psiakow. Makulek jak najbardziej sobie chodzi. Nawet zdawało mi się, że ze dwa razy podbiegł mały kawałek nawet na tym poprzednim leku.

SAVE_20220124_154053.jpg

IMG_20220124_154615.jpg

IMG_20220124_162213.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2022 o 15:48, kikou napisał:

Lek powinien byc w czwartek i startujemy. Przy czym u Makusia nie jest to jeszcze tak poważny stan jak u w/w niektórych psiakow. Makulek jak najbardziej sobie chodzi. Nawet zdawało mi się, że ze dwa razy podbiegł mały kawałek nawet na tym poprzednim leku.

SAVE_20220124_154053.jpg

IMG_20220124_154615.jpg

IMG_20220124_162213.jpg

Mordulec kochany 😍

Jeśli u niego nie jest jeszcze tak bardzo źle, to tym lepiej zadziała ten lek - tak mi się wydaje. Może to będzie takie trochę prewencyjne? Nie ma co czekać, aż nie będzie w stanie podnieść się z posłanka.

To w czwartek dostanie pierwszą dawkę, a kiedy kolejna?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...