Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

Dnia 15.10.2021 o 21:17, kikou napisał:

Tak, kanapy pasują do każdego pieseczka, 

codziennie rozrywa mnie ze zlosci i żalu jak przejeżdżam gdzieś obok tych męczenników trzymanych przez ludzi na łańcuchu albo w ciasnych boksach

Dlatego ja już większości ludzi po prostu nie lubię. A takich ciulów antropocentrycznych na pewno. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2021 o 21:42, agat21 napisał:

Dlatego ja już większości ludzi po prostu nie lubię. A takich ciulów antropocentrycznych na pewno. 

W czasach bezkarności pewnego weterynarza-oprawcy pewien dogomaniak podpowiedział żeby nie liczyć na sprawiedliwość, tylko zorganizować "psich mścicieli" -  grupa zamaskowanych osób wpadała by nocą "w odwiedziny" i robiła "człowiekowi" dokładnie to, co on swojemu zwierzakowi, zaznaczając, że to tylko ostrzeżenie, a następna wizyta taka "miła" już nie będzie i nie skończy się na przywiązaniu do budy albo do drzewa w lesie na przykład.... wieści by się szybko rozniosły a działalność grupy przyniosłaby efekt większy, niż wyroki sądowe...po wielu latach przyznaje mu rację - niestety 😞

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2021 o 22:03, mari23 napisał:

W czasach bezkarności pewnego weterynarza-oprawcy pewien dogomaniak podpowiedział żeby nie liczyć na sprawiedliwość, tylko zorganizować "psich mścicieli" -  grupa zamaskowanych osób wpadała by nocą "w odwiedziny" i robiła "człowiekowi" dokładnie to, co on swojemu zwierzakowi, zaznaczając, że to tylko ostrzeżenie, a następna wizyta taka "miła" już nie będzie i nie skończy się na przywiązaniu do budy albo do drzewa w lesie na przykład.... wieści by się szybko rozniosły a działalność grupy przyniosłaby efekt większy, niż wyroki sądowe...po wielu latach przyznaje mu rację - niestety 😞

wielu wielu z nas o tym marzy o grupie mscicieli od lat od lat....
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 10:41, wiolhelm170 napisał:

Kurcze on mieszka ładniej ode mnie.U mnie zawsze koce na kanapie są zmięte i pogryzione przez Broszkę.

i ode mnie 😉  :)

Dnia 16.10.2021 o 15:06, agat21 napisał:

A widzicie jaką ładną ma sierść w porównaniu z tą, z jaką wychodził ze schronu? Dexterka a teraz kikou bardzo zmieniły psiaka 🙂 Tak się cieszę 😀

Bardzo Makuś wypiękniał, jest śliczny! ❤️

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...