Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

23 godziny temu, konfirm31 napisał:

Albicja biało- różowa. Widziałam kwitnącą w Rumunii w Bukareszcie

 

6 godzin temu, Aska7 napisał:

Albicja biało różowa zwana też akacją krymską lub jedwabiem akacjowym : )

Dzięki! Nie znam jej wcale, a taka piękna jest :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, mari23 napisał:

albicja! :) mam od kilku lat w doniczce na tarasie, mała jeszcze i powoli rośnie :) oczywiście nie kwitła jeszcze.

 

1 godzinę temu, KrystynaS napisał:

Piękne to drzewo

Wspaniałe. Mari, jak zakwitnie będziesz mieć cudo na tarasie :)

Link to comment
Share on other sites

Ale się tutaj kolorowo kwiatowo zrobiło :D.

A Makary się zrobił piękny, taki dostojny dumny pies, nie ma już tego zgarbionego przybitego życiem i niedolą psiego dziadka. Tylko łobuz widzę , myślałam że tylko tak niekulturalnie dziewczyny zaczepia, a on tak do wszystkich.

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Onaa napisał:

Ale się tutaj kolorowo kwiatowo zrobiło :D.

A Makary się zrobił piękny, taki dostojny dumny pies, nie ma już tego zgarbionego przybitego życiem i niedolą psiego dziadka. Tylko łobuz widzę , myślałam że tylko tak niekulturalnie dziewczyny zaczepia, a on tak do wszystkich.

 

To prawda, Makary jest piękny, rozkwitł w hoteliku, gdyby nie wzrok - nie wyglądałby wcale na staruszka <3 Cudny jest!  To jego "niekulturalne" zachowanie wynika raczej z braku poczucia bezpieczeństwa, niż złych manier...w końcu nie widzi, nie wie - wróg to czy przyjaciel się zbliża.

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Sama nie zakwitnie. One się zapylają krzyżowo.

Czyli muszę jej "faceta" dokupić? ;) ;) ;) Miałam dwie rośliny, ale jedną niedawno tak "od serca" dałam koleżance, która właśnie się urządza w nowym domu...i którą mam nadzieję "urządzić" z jakimś bezdomniakiem ;)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Ellig napisał:

Jak dobrze jest czytać i ogladac tyle zmian u Makarego, kochany pies.

Czeka go teraz ogromna zmiana i podróż "za jeden ślepkowy uśmiech" - oby w nowym miejscu od razu poczuł się bezpiecznie i nie burczał na nowych (choć starych i wielu też z Zamościa ;)) kolegów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mari23 napisał:

Czeka go teraz ogromna zmiana i podróż "za jeden ślepkowy uśmiech" - oby w nowym miejscu od razu poczuł się bezpiecznie i nie burczał na nowych (choć starych i wielu też z Zamościa ;)) kolegów.

Oj tak. Szukam właśnie transportu. Dexterka już za nim zaczyna tęsknić, serce boli, ale z pobudek rozsądkowych bardzo się ucieszyła, że Makuś pojedzie do kikou. 

Oto i bohater zamieszania dzisiaj

 

IMG-20210709-WA0000.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, KrystynaS napisał:

Czyli Makary przeprowadza się, oby podróż przebiegła spokojnie

Na razie szukam transportu, więc jeszcze na spokojnie. Na pewno będzie to jakiś stres dla niego, bo poznał już hotel u dexterki, ale mam nadzieję, że spodoba mu się i w nowym miejscu, tam będzie miał więcej swobody. Denerwuję się tą przeprowadzką, ale to najlepsze miejsce, w jakie Makuś może trafić. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

Aśku, ja naprawdę chyba ostatnio już nie kontaktuję, dopiero Mari sprawiła, że zaczęło mi świtać coś w głowie... Czy dobrze świta???...

Asia kocha psy i kocha jeździć - dlaczego tego nie połączyć? :) 

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Dobrze

Asiu...Ty wiesz <3 

Makary niech odlicza dni i godziny ;) współczuję Dexterce rozstania z tym cudnym, kochanym misiaczkiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...