Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

Makuś śliczny i nareszcie szczęśliwy Trzymam kciuki za udaną operację..

Ja miałam wspaniałego weta przez 34 lata, to byl lekarz z powołania, kochał leczyć a najszczęśliwszy był jak mu się udało uratować psa, któremu nikt nie dawał szansy na przeżycie. Niestety dwa lata temu nagle mi zmarl co mnie załamało bo gdzie znajdę takiego drugiego.

Od kiedy jest Konik nowy też tam chowam swoje psy, mam tam już 7 rottków, wcześniej chowaliśmy gdzie mogliśmy, niestety.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Ma chłopak talent! Ciekawe czy będzie ktoś kto potrafi mu się oprzeć?

Chyba jakiś totalny głaz ;)

Makuś wybudził się bez problemu z narkozy, jeszcze trochę słaby, ale wszystko ok. Cztery guzy zostały usunięte - dwa z łap (w tym jeden największy i najbardziej niepokojący), jeden z jądra i jeden znaleziony w trakcie zabiegu niedaleko jądra. Oczywiście poprosiłam o histopatologię. Zobaczymy co to za przybysze.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

BIedactwo- tyle szwów :(

a on taki cudny....

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Ciekawe czy będzie ktoś kto potrafi mu się oprzeć?

ja na pewno nie ;) jest naprawde uroczy, ujmujący i z każdym zdjeciem piekniejszy, MŁODSZY <3 (taki nasz Benjamin Button ;))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...