Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

3 minuty temu, agat21 napisał:

Zobaczymy jak dojedzie do dexterki. Zdiagnozujemy. Zajmę kolejkę do kikou. Może któryś psiaczek od niej znajdzie dom. Na dłuższą metę nie ma sensu trzymanie go u dexterki, jeśli on będzie bardzo niedołężny 😞

Dokładnie.  Dobry  plan. 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, agat21 napisał:

Makary z trudem chodzi :( Tola napisała, że niedołężny :( 

Wygląda na to, że on jest naprawdę staruszkiem i to on powinien pojechać do kikou :( 

Psy wyjechały:)

Szara jedzie w  klatce, Runo w kontenerku, Makary leży obok klatki Szarej. Szerokiej drogi kochani!

Były problemy z zapakowaniem Szarej do klatki, ale udało się i cieszmy się, bo to wielki dzień dla suni! Dla nas też, bo to tyle lat...

Ale teraz już będzie tylko lepiej, dla wszystkich tych psów!

Makary to staruszek albo bardzo zniszczony życiem pies. On i tak wygląda teraz lepiej, jest spokojniejszy, szuka kontaktu z człowiekiem, daje się dotykać.  Do auta szedł z trudem:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, beataczl napisał:

Naprawdę  biedny...  Czy  to dobry  pomysł  że  jedzie  nie  zabezpieczony.  Ja mam psa coś jak Makary  teraz to On by  w aucie cały  się  slanial, turlal na  zakrętach  i dziurach.  Nie ma siły się utrzymać bez  zabezpieczenia.  

Do kontenerka, w którym jedzie Runo by nie wszedł, a 3 kontenerek w aucie nie zmieścił się... ma wyścielone, miękko, będzie dobrze.

Feniks też tak jechał i to dużo dlużej.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, konfirm31 napisał:

Ma w sobie coś z Feniksa, chociaż wygląda od niego znacznie lepiej ....Oby udało mu się wygrać Życie. 

Od razu, jak zobaczyłam zdjęcia, pomyślałam "Feniks po raz drugi jedzie z Asią" :( :(

biedny bardzo ten Makary, oby jego stan był lepszy, niż Fenisia.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, mari23 napisał:

Od razu, jak zobaczyłam zdjęcia, pomyślałam "Feniks po raz drugi jedzie z Asią" :( :(

biedny bardzo ten Makary, oby jego stan był lepszy, niż Fenisia.

Ja miałam dokładnie to samo :(.

Chciałam podziękować bardzo Asi że dzisiaj znowu wiezie te trzy psie bidy po lepsze życie, dziękuję Asiu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...