Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

Trudno się myśli o odchodzeniu psiaków, które tak niewiele dobrego życia zaznały. Chciałoby się żeby długie spokojne i szczęśliwe lata zrekompensowały te złe. Mam nadzieję, że Makuś od kiedy opuścił schron rekompensuje sobie podwójnie albo i potrójnie. Że każdy dobry dzień przeżywa jakby to był tydzień.

Kikou, Tobie najtrudniej - Ty jesteś z Makusiem na co dzień i widzisz jego odchodzenie. 

Mam nadzieję, że po lekach poczuł się lepiej i lżej mu się oddycha.. Że śpi spokojnie i lekko. 

Rozwaliło mnie dziś to wszystko. Moja sunia też miała przerzuty do płuc. Dusiła się, musiałam jej pomóc odejść. Ale to był jeden z najkoszmarniejszych momentów w życiu. 

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
Dnia 25.02.2023 o 10:28, wiolhelm170 napisał:

Dzisiaj jest trzecia rocznica urodzin i śmierci mojego synka.Teraz doszedł jeszcze Makuś. Jeszcze jedno smutne wydarzenie tego dnia..

Są złe daty w naszych osobistych kalendarzach. Trzymaj, się, Wiolhem. Bardzo Ci współczuję. Dobrze wiem, że czas nie goi ran, a tylko przyzwyczaja do bólu. 

 

Biegaj Makusiu po zielonych łąkach za TM, razem z naszymi wszystkimi pieskami. Dobrze, że chociaż w końcówce życia, złapałeś trochę szczęścia. Szkoda, że to tak krótko trwało... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za obecność, za dobre słowa, za to, że dzięki Wam Makuś miał trochę dobrego życia. Nie odszedł sam w bólu i cierpieniu w śmierdzącym schronie. Był ważny, był kochany, był zaopiekowany. Dzięki dexterce i kikou poznał dobre życie, poznał prawdziwy dom, opiekę, troskę, czułość. To jest bezcenne. Chociaż dusza się rwie, to trzeba cieszyć się z tego, co się udało. 

Wiolhelm, przytulam mocno. Ty byłaś szczególnym aniołem dla Makusia. I wiem, że gdyby mógł podziękowałby Ci z całego psiego serca. 

Makusiu, mam nadzieję, że ostatnie prawie 2 lata Twojego życia były dobre. Śpij spokojnie kochany cichy dobry duszku. 

IMG-20210427-WA0002.jpg.007097877ad23c9d7ee3e49c5f62634c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2023 o 10:28, wiolhelm170 napisał:

Dzisiaj jest trzecia rocznica urodzin i śmierci mojego synka.Teraz doszedł jeszcze Makuś. Jeszcze jedno smutne wydarzenie tego dnia..

Ile tragedii osobistych i psich przeżywamy na dogo, ale trwamy, pomagamy i to najbardziej się liczy. 

Wiolhelm, współczuję, również znam ten ból.

Śpij spokojnie piesiu, miałeś bardzo dobrą końcówkę życia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...