Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

3 godziny temu, Tola napisał:

Ktoś wyrzucił go w te największe mrozy, dobrze, że we wsi, bo inaczej już by nie żył.

Bandyta jeden!!!

Rzeczywiście Makary wygląda inaczej, lepiej, ma ładną dłuższą sierść. Może już trochę poznał swoje obecne otoczenie i pewniej się porusza

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie jaki tam jest bajzel, jeśli nawet trudno ustalić który pies jest który, bo nikt nie ma wstępu do kojców, psy nie mają swoich imion czy choćby numerów na siatce przy boksie :( Jedyne co można, to robić zdjęcia spoza siatki.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, agat21 napisał:

Mika, jejku, naprawdę nie trzeba.. Masz przecież sunię na głowie! W ogóle to tak trochę przeze mnie jesteś "wciągnięta", bo zaczęło się od tego, że jako jedyna zgłosiłaś się, żeby pociągnąć wątek następcy Fenisia. 

W sumie to cieszę się, że tak napisałam, że nie pociągnę wątku. Bo mogłam tego nie pisać, wziąć kolejnego psa i tyle. A zobaczcie ile się zadziało! Ile psów jedzie :D

Jestem pod totalna kreską ale trudno jakoś dam radę. Mam nadzieję, że dobrzy ludzie pomogą.

Makary zasługuje na to, żeby te ostatnie chwile spędzić w ciepełku. Niech mu idzie na zdrowie. Może tak miało być, że miał być jeden następca Fenisia a zrobiło się ich z dziesięć.

Taka dobra energia przepływa teraz  przez Dogo, tyle empatii i uczuć. Aż chce się czytać wątki i pomagać. Jakby powiew wiosny i radości usunął ten zimowy spleen. Może to i zasługa Fenisia?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Jestem pod totalna kreską ale trudno jakoś dam radę. Mam nadzieję, że dobrzy ludzie pomogą.

Makary zasługuje na to, żeby te ostatnie chwile spędzić w ciepełku. Niech mu idzie na zdrowie. Może tak miało być, że miał być jeden następca Fenisia a zrobiło się ich z dziesięć.

Taka dobra energia przepływa teraz  przez Dogo, tyle empatii i uczuć. Aż chce się czytać wątki i pomagać. Jakby powiew wiosny i radości usunął ten zimowy spleen. Może to i zasługa Fenisia?

 Jest nas tu dużo i razem damy radę !!!

Zdrowia życzę Tobie i mężowi !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Aska, muszę skombinować obrożę i smyczkę dla niego. Nie wiem kto tam na miejscu będzie mógł go zaopatrzyć. Czy Tola będzie przy tym wydawaniu psów dla Ciebie?

Agatko, ja pytałam Tolę, czy coś mam zakupić. Sprawdza zapasy. Jeśli okaże się, że nie ma na "nasze psiury" to ja kupie i podam. Ok?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

Aska, muszę skombinować obrożę i smyczkę dla niego. Nie wiem kto tam na miejscu będzie mógł go zaopatrzyć. Czy Tola będzie przy tym wydawaniu psów dla Ciebie?

 

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Agatko, ja pytałam Tolę, czy coś mam zakupić. Sprawdza zapasy. Jeśli okaże się, że nie ma na "nasze psiury" to ja kupie i podam. Ok?

 

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Asiu, jesli możesz kupić dla Bonusa, będę wdzięczna i od razu oddam kasę. Chyba, że Alaskan kupi na miejscu.

 

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Kupię

Aska - nie kupuj.

Dla wszystkich psów mam przygotowane obroze i smycze.

Chyba, ze chcecie szeleczki,  tych już niestety nie mam w zapasach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...