Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

Wieści dzisiejsze od dexterki. 

 

"Makary czuje się coraz lepiej i chyba mu się nudzić zaczyna ,bo coraz częściej kręci się po kojcu niż sobie leży i zaczyna na mnie szczekać jak mnie wyczuje . Mam plan ,by jutro zabrać go na spacer :-)"

Bardzo się cieszę, że sobie pohasa trochę psisko :) 

Ale mam też prośbę: czy ktoś jutro by miał trochę czasu podzwonić po wetach w Opolu z pytaniem o ceny i terminy echa serca? Dexterka ma urwanie głowy w tym tygodniu, a żeby się dodzwonić do wetów to czasem trzeba trochę powisieć na telefonie. Mnie z pracy też niezręcznie :/ Bardzo będę wdzięczna

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, agat21 napisał:

Z całego serca dziękuję Limonce, która obdzwoniła gabinety i znalazła dla Makusia termin poniedziałkowy na echo serca. Bardzo bardzo dziękuję

 

Nie miałam pojęcia, że w dużym mieście jakim jest Opole tak trudno znaleźć gabinet który wykonuje echo serca u psa. Obdzwoniłam 7 gabinetów (łącznie z Onkovetem gdzie Maki był badany) lecz we wszystkich - mimo że na swoich stronach internetowych reklamują się jako wykonujące to badanie - okazuje się przy próbie ustalenia konkretnego terminu, że same nie mają ani sprzętu ani nie zatrudniają lekarza wykonującego badanie, lecz "wynajmują" raz lub dwa razy w miesiącu lekarza który w tym celu przyjeżdża do ich przychodni. 

Ale w końcu się udało się. Bardzo się cieszę i mam nadzieję że okaże się że chłopak ma serce jak dzwon :-))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Makary otrzymał też 15 zł od Nesiowatej i 10 zł od mari. Serdeczne dzięki!

obraz.png.f22ed627d5c8d9ee746a21c25dd02cd3.png

A my dziękujemy za piękne zawilce :)

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

Nie miałam pojęcia, że w dużym mieście jakim jest Opole tak trudno znaleźć gabinet który wykonuje echo serca u psa. Obdzwoniłam 7 gabinetów (łącznie z Onkovetem gdzie Maki był badany) lecz we wszystkich - mimo że na swoich stronach internetowych reklamują się jako wykonujące to badanie - okazuje się przy próbie ustalenia konkretnego terminu, że same nie mają ani sprzętu ani nie zatrudniają lekarza wykonującego badanie, lecz "wynajmują" raz lub dwa razy w miesiącu lekarza który w tym celu przyjeżdża do ich przychodni. 

Ale w końcu się udało się. Bardzo się cieszę i mam nadzieję że okaże się że chłopak ma serce jak dzwon :-))

Oby właśnie tak się okazało, że serducho zdrowe a guzy niegroźne, niech Makuś długo jeszcze nacieszy się zdrowiem i szczęśliwym życiem :)

Limonko - chyba wszystkie Makusiowe cioteczki Ci dziękują za pomoc !!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, KrystynaS napisał:

Bo echo serca to nie jest badanie, które każdy lekarz potrafi wykonać, o potrzebnym sprzęcie nie wspomnę. Tym większe podziękowanie dla Ciebie limonka, że się zawzięłaś i znalazłaś przychodnię i termin.

To przecież nasz pies, nasz Makary, należy mu się dobra opieka medyczna :-))

Choć mój szef nie byłby raczej zadowolony z mojego sposobu spędzania poranka :-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, mari23 napisał:

Oby właśnie tak się okazało, że serducho zdrowe a guzy niegroźne, niech Makuś długo jeszcze nacieszy się zdrowiem i szczęśliwym życiem :)

Wierzę, że tak właśnie będzie. Patrząc na Makarego myślę o Fenisiu (którego wciąż nie mogę przeboleć) i wyobrażam sobie że symbolicznie Makary jest Feniksem, że jemu się uda.....   

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

Wierzę, że tak właśnie będzie. Patrząc na Makarego myślę o Fenisiu (którego wciąż nie mogę przeboleć) i wyobrażam sobie że symbolicznie Makary jest Feniksem, że jemu się uda.....   

Ja też w Makarym widzę Fenisia(*)

Link to comment
Share on other sites

Echo serca robią w Bonifacym na Niemodlińskiej w Opolu. 

Ceny bardzo przystępne jak na weterynarzy,a Pani Agnieszka specjalizuje się w kardiologii.

W soboty ma dyżur także dr Karolina,neurolozka. Wet z powołania,cudowna osoba. Bardzo pomogła mi w ostatnich dniach z Tosia. Pracuje we Wrocławiu z prof.Wrzoskiem.

To tak informacyjnie,jakby ktoś potrzebował...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, KrystynaS napisał:

Makary na spacerze w lesie - cudnie. Bardzo dobrze chodzi

Dla mnie Makary to drugi Feniks z wyglądu. Feniś [*] nie zdążył iść z mari do lasu

to samo pomyslałam i przez łzy nie porafie nic więcej napisać

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kado napisał:

Echo serca robią w Bonifacym na Niemodlińskiej w Opolu. 

Ceny bardzo przystępne jak na weterynarzy,a Pani Agnieszka specjalizuje się w kardiologii.

Właśnie tam umówiłam Makarego na poniedziałek :-))

Ta p. Agnieszka to chyba żona lekarza z którym rozmawiałam, właściciela - on też brzmiał bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, limonka80 napisał:

Właśnie tam umówiłam Makarego na poniedziałek :-))

Ta p. Agnieszka to chyba żona lekarza z którym rozmawiałam, właściciela - on też brzmiał bardzo dobrze.

Tak,to małżeństwo weterynarzy. Fajni, młodzi ludzie. P.Agnieszka w pierwszym odbiorze jest taka trochę mało empatyczna,ale to tylko wrażenie.Dr Tomek super gość:)

Ja mieszkam zaraz w bloku przy przychodni,więc znam ich od początku istnienia gabinetu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...