Jump to content
Dogomania

~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...


Recommended Posts

2 godziny temu, mari23 napisał:

tak, ja też się do tego przyznaję - zgrzeszyłam, nie żałuje i namawiam ;) ;)WARTO !!!

p.s. Nam się też coś od życia należy, nie tylko stare, chore i kalekie ;) ciągle gorzka herbata??? odrobina słodyczy bardzo potrzebna!

576331616a84.jpg

Spójrzcie tylko na tą rozczochraną grzywkę i słodkie oczęta...

No właśnie, ona ma ten ryjek taki do zacałowania, nie mogę na niego patrzeć bez ogromnego wzruszenia... :)

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Lajki się skończyły. Popieram Mari! Gosi za tyle lat "orki na ugorze" psiej bezdomności, też się coś należy tylko dla Niej :) 

tak myślicie?........

37 minut temu, Poker napisał:

To prawda tylko czy nie przepadnie wspaniały DT?

Mój dom przepadł ( nie taki wspaniały jak u malagosów ), bo zostawiliśmy Tyćkę. Kocham ja bardzo ,ale też żałuję, że już nie jesteśmy DT.

Hej, Pokerku, no coś TY!! Twój do tymczasowy to była górna półka! Z certyfikatem najwyższej jakości! 

No właśnie, mam obiekcje, co teraz z kolejnymi bezdomnakami... Co np. z suką po sterylizacji z gminnego kojca albo z ulicy, do kuchni ciężko zabrać, bo Małe pilnuje swego raju :(

 

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Poker napisał:

To prawda tylko czy nie przepadnie wspaniały DT?

Mój dom przepadł ( nie taki wspaniały jak u malagosów ), bo zostawiliśmy Tyćkę. Kocham ja bardzo ,ale też żałuję, że już nie jesteśmy DT.

U Malagossów od zawsze były 3 - 4 własne psy i tymczasy. Są warunki, a Malagossy jeszcze młode. Jak przestaną prowadzić BDT (oby nie!) to z wypalenia, bo pomimo, że od tylu lat robią co mogą, to psów bezdomnych, nie ubywa....

U mnie Lerka i.... niechęć Męża do dalszego  tymczasowania, postawiła szlaban na tymczasy, a teraz doszedł PESEL, rzeczywistość skrzeczy i wszystko pozamiatane :(. Ale wzięcia na ds Lerki, nie żałuję. Smutno by nam było bez niej, szczególnie teraz. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poradźcie mi proszę, jak zebrać 200 zł na kastrację dwóch kocurków od emerytki z sąsiedniej gminy?

Gmina w marcu zrobiła zdjecie i ogłosiła na swojej stronie, ale zero odzewu. Teraz kotki mają po ok. 7 mies. i umówiłam je na kastrację w Ostrołęce na wtorek - po 100 zł od kocurka. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • malagos changed the title to ~maleńka Igusia - Jeżynka przywieziona w torbie na rowerze...
Dnia 29.04.2021 o 12:49, malagos napisał:

Rano pokręciłam się po ogródku z sekatorem, a takie pomocniczki były: Dianka, Szara Kota, malizna :)

 

7c9fb7f76b3b.jpg

No i od razu widać, kto nad wszystkim czuwa i domu pilnuje! ;) ;) ;)

37 minut temu, Tyśka) napisał:

Igusiu, nie zjedz Maniusi :)

Przyłączam się do prośby :)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, konfirm31 napisał:

A jak to w Majeczkę wstąpi demon ;)? Wszak ona, była tu wcześniej i to wielokrotnie :D

Mieliśmy jutro się wybrać do Warszawy na urodziny mojej synowej, ale  z powodu "połamania" Tomeczkowego nie pojedziemy. Ale za to Michasie wprosili się do nas na obiadek, przyjadą z Mańką na próbę :). Mańka zna nasze suczki, nie ma konfliktu, z resztą Maniuś ZAWSZE przy Marzence.

Link to comment
Share on other sites

Od piątku jest u nas Mańka mojego syna - już wcześniej poznały się z Igusią, więc i teraz się obyło bez poważniejszych zgrzytów. Raz i drugi w kuchni Iga "zwrociła uwagę" Mańce, ze to nie jest jej dom, tylko jest gościem.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Igusia zadomowiła się na całego. Trudno będzie się jej przestawić w przyszłości. A może nie trzeba będzie?

Chyba teraz już nie umiem oddać Igusi... te oczy, to spojrzenie, to głaskanie łapka w nocy po twarzy... Ona tak wiele cech Nuteczki [*], że chyba prawdą jest powiedzenie, ze te zmarłe psy wracają w innym futerku :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.05.2021 o 11:52, malagos napisał:

Chyba teraz już nie umiem oddać Igusi... te oczy, to spojrzenie, to głaskanie łapka w nocy po twarzy... Ona tak wiele cech Nuteczki [*], że chyba prawdą jest powiedzenie, ze te zmarłe psy wracają w innym futerku :(

Ile bym dała, żeby to była prawda i moja Ptysia wróciła ;( Dobrze, że ją zostawiasz, widać było, że skradła Twoje serce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, seramarias napisał:

Ile bym dała, żeby to była prawda i moja Ptysia wróciła ;( Dobrze, że ją zostawiasz, widać było, że skradła Twoje serce.

Wróci, zobaczysz....

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...