Jump to content
Dogomania

~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...


Recommended Posts

Dnia 19.04.2021 o 08:51, malagos napisał:

bo ja o takiej małej kudłatce - czupurce marzyłam, ale jak się znajdzie osoba w 100% godna zaufania, to oddam 😞

Na razie te kontakty z fb z dogomanii się nie odezwały.

Oby się nie znalazła ...

Uwielbiam takie kudłatki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Żadne śmichy, ja nadal nie mogę przeboleć, że oddałam swoją najukochańszą, najcudowniejszą, najinteligentniejszą tymczaskę... a to już 7lat minie niedługo. I na nic mi pewność, że znalazła NAJLEPSZY dom, z którym mam kontakt po dziś dzień - z miłością nie ma żartów ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Żadne śmichy, ja nadal nie mogę przeboleć, że oddałam swoją najukochańszą, najcudowniejszą, najinteligentniejszą tymczaskę... a to już 7lat minie niedługo. I na nic mi pewność, że znalazła NAJLEPSZY dom, z którym mam kontakt po dziś dzień - z miłością nie ma żartów ;)

Lerka taka cudowna nie była, ale tak mnie i męża zmanipulowała, że teraz nie wyobrażamy sobie bez niej domu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Żadne śmichy, ja nadal nie mogę przeboleć, że oddałam swoją najukochańszą, najcudowniejszą, najinteligentniejszą tymczaskę... a to już 7lat minie niedługo. I na nic mi pewność, że znalazła NAJLEPSZY dom, z którym mam kontakt po dziś dzień - z miłością nie ma żartów 😉

Ja nie mogę odżałować Lisia, prawie collie. Wydawało mi się wtedy, ze trzeci pies i to duży to zbyt wiele.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, konfirm31 napisał:

No, bo każda z nas zgrzeszyła zatrzymując tymczaskę  i..... nie żałuje tego ;) , więc namawiamy. Bo warto, pomimo wszystko. 

tak, ja też się do tego przyznaję - zgrzeszyłam, nie żałuje i namawiam ;) ;)WARTO !!!

p.s. Nam się też coś od życia należy, nie tylko stare, chore i kalekie ;) ciągle gorzka herbata??? odrobina słodyczy bardzo potrzebna!

576331616a84.jpg

Spójrzcie tylko na tą rozczochraną grzywkę i słodkie oczęta...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Lajki się skończyły. Popieram Mari! Gosi za tyle lat "orki na ugorze" psiej bezdomności, też się coś należy tylko dla Niej 🙂

To prawda tylko czy nie przepadnie wspaniały DT?

Mój dom przepadł ( nie taki wspaniały jak u malagosów ), bo zostawiliśmy Tyćkę. Kocham ja bardzo ,ale też żałuję, że już nie jesteśmy DT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...